Yaşamak istemiyorum...

GND-

Üye
1 aydır engelli memur ataması sonucu bekliyordum bugün açıklandı. olmadı atanamadım....
çok moralim bozuldu yıkıldım resmen ..
oysa benim hayalerim vardı. atanıp başka memlekete gidecektim kendi arabamı alacaktım. kendime yeni bir hayat yeni bir düzen kuracaktım belkide gittiğim yerde evlenecektim...
bütün hayallerin yıkıldı batsın bu dünya .... olmaz olsun böyle hayat.... yaşamak istemiyorum intihar edecem.... :( :(

1 aydır engelli memur ataması sonucu bekliyordum bugün açıklandı. olmadı atanamadım....
çok moralim bozuldu yıkıldım resmen ..
oysa benim hayalerim vardı. atanıp başka memlekete gidecektim kendi arabamı alacaktım. kendime yeni bir hayat yeni bir düzen kuracaktım belkide gittiğim yerde evlenecektim...
bütün hayallerin yıkıldı batsın bu dünya .... olmaz olsun böyle hayat.... yaşamak istemiyorum intihar edecem.... :( :(

Merhaba

Bir kuruma bir müşteri geldi , kolundan sakat ve ayak zor duruyor yaşlı biri idi .
memure hanım bir evrak doldurulacak ve imzalanacak dedi , yardımcı olmak için ben evrağı doldurayım sorularıma cevap verin yeter ve okursunuz imzalarsınız dedi .
ve
memure hanım fırçayı yedi ,
zar zor doldurdu kendi halletti evrağı ve imzaladı verdi .
işlem bittikten sonra
özür dileyerek kusura bakma ben öyle hayatta ayakta kalıyorum dedi .
Kendimi bırakmış olurum , hayata küsmek olmaz , yapabildiğim kadarı ile ,
tek başımayım , şimdi hastanelerde uğraşıyorum bir kızımız var hayat mücadesi veriyor günlerdir hastane köşelerindeyim
o hastane bahçesi var ya , bir 15 dk orada bulunun hayatta bu halinize şükredeceksiniz dedi .

kafayı çok takıyoruz , dertlerimiz var ama şükretmeyi bilmiyoruz .

Allahin verdigi cani Allahtan baskasi alamaz .

Her şeyde bir hayır vardır diyelim .
Oldu atama diyelim oldu , atama memleketine giderken belki kaza geçirecektin , kader bağla ALLAH daha hayırlısını verir , güvenini yitirme .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla Kalın .

Merhaba

Bir kuruma bir müşteri geldi , kolundan sakat ve ayak zor duruyor yaşlı biri idi .
memure hanım bir evrak doldurulacak ve imzalanacak dedi , yardımcı olmak için ben evrağı doldurayım sorularıma cevap verin yeter ve okursunuz imzalarsınız dedi .
ve
memure hanım fırçayı yedi ,
zar zor doldurdu kendi halletti evrağı ve imzaladı verdi .
işlem bittikten sonra
özür dileyerek kusura bakma ben öyle hayatta ayakta kalıyorum dedi .
Kendimi bırakmış olurum , hayata küsmek olmaz , yapabildiğim kadarı ile ,
tek başımayım , şimdi hastanelerde uğraşıyorum bir kızımız var hayat mücadesi veriyor günlerdir hastane köşelerindeyim
o hastane bahçesi var ya , bir 15 dk orada bulunun hayatta bu halinize şükredeceksiniz dedi .

kafayı çok takıyoruz , dertlerimiz var ama şükretmeyi bilmiyoruz .

Allahin verdigi cani Allahtan baskasi alamaz .

Her şeyde bir hayır vardır diyelim .
Oldu atama diyelim oldu , atama memleketine giderken belki kaza geçirecektin , kader bağla ALLAH daha hayırlısını verir , güvenini yitirme .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla Kalın .

nasıl kafaya takmayayım usta kaç yaşına geldik ne iş nede eş bulabildik ....
batsın bu dünya ... :( :(

Haline sukret benim isim de var evim de ama mucade yipratiyor insani dertlerin azken derdi cok olandan ders al buda gecer uzulme

Bunun bir sınav olduğunu aklımızdan çıkarmadan
yaşamasını öğrenirsek sorun kalmayacak...
Bence melankolik isimlerinizi daha neş' eli isimler
ile değiştirmekle başlayabilirsiniz...

şu hale bak arkadaş forum sayfalarında okuyorum 3. atama olmayack diyor herkes 2019 seçimlerinde seçimden önce engelli ataması olur diyorlar ölme eşşeğim ölme yaz gelede yonca yesin cnnet geçirecem valla ... zaten yıllardır atama bekliyorum batsın bu dünya .....

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri