Y EKSENİN DE TİTREME YARDIM

Mekanik bir sıkışma olabilir. Eksenlerin birbirine dik olmaları gerekir bunları bir kontrol edin y ekseninde ki alt destekli milllerin birbirine ve tablaya paralel olması gerekir bunları bir kontrol edin

Elle hareket ettirdiğimde herhangi bir sıkışma olmuyor manuel hareket ettirdiğimdede olmuyor ama iş kesime gelince titremeler başlıyor dediğinizi yapcam

config<general config<constant velocity seçilimi.
Genera config penceresininde resmini atarmısın mach3 olan bigisayarında başka programlar kullanıyormusun, internete bağlımı, mach3 ü yeniden kurup deneyebilirsin

Genera config penceresininde resmini atarmısın mach3 olan bigisayarında başka programlar kullanıyormusun, internete bağlımı, mach3 ü yeniden kurup deneyebilirsin
internete bağlı ve arcam yüklü

Ekli dosyalar

• rrrrrrrrrrrrr.JPG
    rrrrrrrrrrrrr.JPG
    213.1 KB · Görüntüleme: 30
internet ve çizim programları mach3 sapıtmasını sağlayabilir. Temiz bir pc de kullanmanız mach3 için daha verimli olur.

arkadaşlar ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim izmirden egehaydar abi çözdü işimi sorun benim bilgisayardaymış saolsun kendi bilgisayarını getirdi saatlerce uğraştı sizlere ve bu siteyi kuran kişilere çok teşekkür ederim hepinizden allah razı olsun

Hayırlı olsun çözülmesine çok sevindim, en azından paranız yanmadı

arkadaşlar ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim izmirden egehaydar abi çözdü işimi sorun benim bilgisayardaymış saolsun kendi bilgisayarını getirdi saatlerce uğraştı sizlere ve bu siteyi kuran kişilere çok teşekkür ederim hepinizden allah razı olsun
Emrah merhaba , aynı problemi bende yaşıyorum ve Egehaydar nasıl çözdü bana da anlatır mısın. 0*** whatsapp dan da yazabilirsin.
şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sorun bende de var çözümü nasıl sağladınız

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri