Yılkomer digital kacak akım rölesi

elektro34

Üye
Yılkomer in kendi ürettiği dijital kaçak akım rölesini kullanan var mı veya buna alternatif markalı bir ürün kullanan var mı var ise ürün hakkındaki yorumlarını almak isterim. Herkese iyi çalışmalar.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ben bir tesiste çalışıyorum herhangi bir reklam yaptığım yok evet ürünü tesiste kullanmak istiyorum kullanan varsa fikir almak istiyorum sami bey ekranda kaçak akım miktarını gösteriyor.Attığı zaman kendini tekrar kurma özelliği var ürünün begendiğim ve yararlı olacagını düşündüğüm için fikir alışverişi yapmak amacım sıemensın böyle bir ürünü varsa var mı bilmiyorum tabiiki sıemens kullanmak daha doğru olacaktır.https://www.yilkomer.com/dly-ayarlanabilir-kacak-akim-rolesi/

Kaçak akımı görünür hale getirmeyen rölele-
rin tamamı bence aut ;)
ekranda anlık kacak akım miktarını gösteriyor sami bey

Alicak da ağız yokluyor...
evet alacağım ağız yoklamak değil kullanan varsa bilgi almak amacım arastırıyorum diyelim.

Siemens karşısında şansı yok.
siemenste böyle bir röle varsa linkini atabilir misiniz ben bulamadım.

Ekli dosyalar

• yılkomer.PNG
    yılkomer.PNG
    202.7 KB · Görüntüleme: 13
Örnek.

Mesela.

Ekli dosyalar

• CIRCUTOR RGU-10.pdf
    2.7 MB · Görüntüleme: 3
  • CIRCUTOR RGU-10.pdf
    2.7 MB · Görüntüleme: 2
  • ToprakKacakAkimRoleleriveToroidler.pdf