Yıldız baglantıyı Üçgen baglantıya nasıl çevirebiliriz?

YaRgIÇ_06

Üye
Yıldız baglantıyı Üçgen baglantıya nasıl çevirebilriim ltf biri açıklayarak yazabilirmi şimdiden sagolun.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
mrb arkadaşım z x y köprülerini kaldırıp.u-z v-x w-y şeklinde atarsan üçgene çevirirsin.

çok saol abiya sabahtan beri araştırıyorum bi türlü buladım bide abi üçgen baglantıyı yıldız baglantıya nasıl çevirebilirim onuda yazarsan valla çok makbulegeçer.

yargıç 06 kardeşim motorun klemsinde yıldız köprülenmiş değiş mi. bak yani üç sargı çıkışı kısa devre dilmiş ha o sargılardaki köprü parçalarını sök ve karşılıklı sargılara köprüle r-s-f fazlarını bağla oldu sana üçken bağlantı fakat motor etiketine dikkat et. üçken de 380 v ibaresi yoksa motoru yakarsın zaten fazla akım çeker kolay gelsin

kardeş yıldızı üçgene çevirdikten sonra tekrar üçgeni yıldıza nasıl çevireceni sormana bi anlam veremiyorum

köprüleri u-x v-y w-z şeklinde bağla olur

motor yandı galiba birdaha ses çıkmadı:)

buradan da inceleyebilirsin,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri