yüzük ve izoleli pabuç sıkma pensesi yardım

arkadaşlar merhaba
2 çeşit ithal yüzük sıkma pensesi aldım fakat memnun kalmadım.şimdide izoleli pabuç pensesi alacağım tavsiye edebileceğiniz marka ve modeller konusunda bilgi istiyorum.
kolay gelsin

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Yüsük sıkma pensesi Wago variocrimp veya weidmüller papuç sıkma içinde weidmüller

Bence yüzük sıkma phoeix, kablo soyma weidmüller. Fiyatları biraz pahalı olabilir. Ancak weidmüllerin bıçaklarının ayrı satılması çok büyük bir avantaj.

bende bu tip yüsük sıkma penselerinden almak istiyorum. bu tip el aletlerini nereden alabilirim bi telefon veya adres verebilirmisiniz.
kullandığım yüsük 1mm ila 10mm...

abi ben bu tip penseleri araştırdım. doğrumu bilmiyorum yada doğrumu gördüm onuda bilmiyorum. fiyat olarak gördüğüm şuydu...
1212045-CRIMPFOX 10S-Yüksük sıkma, yandan girişlli, kare, 0,14-10 mm2--1--530.00 TL

Moderatör tarafında düzenlendi:
weidmüllerden şaşma arkadaşım.Hem kablo soyma hem yüzsük sıkma pensesini kullanıyorum cok memnunum.Ama dedikleri gibi biraz pahalı

bence yerli malı (ŞAFAK)DERİM .her türlü sıkma ve soyma penseleri mevcut 15 senedir sıkma 5senedir kablo sıyırmasını kullanıyorum çok memnunum ithal mallara taş cıkarır

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,913
Son üye
Sadullahfahri

Yeni konular

Geri