Yüksek Gerilim Tesisi İşletme Sorumluluğu

TolgaAras

Üye
Merhaba arkadaşlar bir fabrikada bakim onarim muhendisi olarak ise basv,kabul olunma durumum var.Yuksek Gerilim Tesislerinde Isletme Sorumlulugu Belgemi de bu tesiste kullanacaklar.Bende tesisin basinda olucam.Otel santiyesi,konut,hastane,avm gibi projelerde calistim isletme olarak sadece otelde teknik mud yrd yaptim.Panik yaptim yani manevra lari hicbilmiyorum yada buna benzer konulari bana biraz bilgi verelbilirmisiniz rica etsem.Carsamba is gorusmem...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
EMO yu ara 0 212 2591150
YGiS eğitim belgen var mı? Eğitime katıldın mı?

Evet 2007 de mezun olmustum o zaman egitime katildim belgemi.aldim ama 13 yildir ev fazla icinde oldugum gorev aldigim gerilim 380 v oldu

Eğitime tekrar bilgi güncelleme için katılabiliyorsun, belgem var, bilgilerimi güncellicem de, eğitime katıl... Orada sorularına yardımcı olur EMO hocaları, zaten gerçek hücre üzerinde göstererek eğitimi tamamlıyorlar.. Buradan mekanik kısımlar yazı ile anlatılmaz, anlayamazsın, yerinde birisi gösterince anlarsın..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri