yüksek basınçlı sodyum buharlı lamba yardım

oza

Üye

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
SON-T ismi Philips'in kullandığı bir kod, NAV ise Osram'ın kullandığı...Teknik olarak aynılar..Yukarıda seçmiş olduğunuz ürünler doğru ürünlerdir. Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: oza
çok teşşekürler. marka farklılığından doğan bir sorun olmaz sanırım

bir sorum daha vardı unutmuşum. sodyum lamba günün 10 12 saati açık olucak bu herhangi bir sorun yaratırmı?

Marka farklılığından kaynaklanabilecek herhangi bir sorun olmaz...Zaten Philips'in kendisi de başka marka balastlar kullanıyor..Yeter ki güç ve akımları aynı olsun...Günün 10-12 saati yanacak olması sıkıntı yaratmaz...İşi bu:)

kendin bu parçaları ayrı ayrı alıp kendin bağlayacaksan balansı 2 uçlu ateşleyiciyi 3 uçlu alırsan daha rahat baglarsın çalışmasına gelince osram yada phlılıps olacaksa sıkıntı olmaz

teşekkürler herkese. bağlantı konusunda bir fikrim yok.elektrikçiye gidip bağlattırıyım diyorum

kendin bu parçaları ayrı ayrı alıp kendin bağlayacaksan balansı 2 uçlu ateşleyiciyi 3 uçlu alırsan daha rahat baglarsın çalışmasına gelince osram yada phlılıps olacaksa sıkıntı olmaz
balansla ateşleyiciyi aldım.aynen sizin dediğiniz gibi balans 2 uçlu ateşleyici 3 uçlu.birkaç yere gittim bağlayamam dediler.bunları kendim bağlamak için nasıl bir kablo lazım.bide nasıl bağlıcam?
bir arkadaş 400wattlık için konu açmış resim falan paylaşmışlar ama resimde bende olmayan bir parça var kafam karıştı

balast üzerindeki çizimden faydalan klemens harflerine dikkat edeceksin balastın sağı solu yok farketmiyor b balasttan gelen n nötr anladın ;).

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri