Yüksek akım koruma rölesi hk

Alt 190,üst 245,akım koruma 40 amp.Sü-
rekli kullanım içindir.Sigorta > Tomzn > kaçak akım sıralamasında.Reset 60 sn.
3 faz beslemeli konutta gerilim koruma amaçlı cihaz kullanim tercihiniz hangi yonde olur hocam? Sağlamlık, hizmet devamlılığı yönleri esas alinirsa.
a. Entes gkrc-02+sessiz kontaktör
b. Tomzn

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ustalar, abiler, eskiden evlere monofaz verirlerdi trifaz sadece sanayi siteleri ve iş yerlerinde olurdu. şimdi neden her yerde trifazı bölüp evlere monofaz olarak veriyorlar?

ustalar, abiler, eskiden evlere monofaz verirlerdi trifaz sadece sanayi siteleri ve iş yerlerinde olurdu. şimdi neden her yerde trifazı bölüp evlere monofaz olarak veriyorlar?
Binaya ve dairelere trifaz gelip daire içi sigorta panelinde mono dagitim yapılıyor.
Tomzda olabilir,bu da.
Teşekkür ederim. İşletmeci gozuyle bakinca elektronik olanlara pek guvenemiyorum. Garanti sartlari da yonu de var tabii.

Son düzenleme:
Çeşidi artan elektronik cihazların fazlalığı , elektrik cihazların trifaze ile çalışanlarının evlerimizde de kullanım alanı bulması( su ısıtıcı, klima)Eskiden sözleşme gücü 3.5 kw idi galiba sonra monofazede 5 kw kabul ettiler yeni binalarda üç faz 9 kw .
Çok emin değilim fakat yüksek katlı binalarda yani hattın uzun olması trifaze saatlerde ölçümler daha sağlıklı deniyor.Tabi güç ne kadar artarsa kesit artar üç fazla taşımak daha pratik .Ustalarda bu konuda ekleme yapar
Kolay gelsin.

Çeşidi artan elektronik cihazların fazlalığı , elektrik cihazların trifaze ile çalışanlarının evlerimizde de kullanım alanı bulması( su ısıtıcı, klima)Eskiden sözleşme gücü 3.5 kw idi galiba sonra monofazede 5 kw kabul ettiler yeni binalarda üç faz 9 kw .
Çok emin değilim fakat yüksek katlı binalarda yani hattın uzun olması trifaze saatlerde ölçümler daha sağlıklı deniyor.Tabi güç ne kadar artarsa kesit artar üç fazla taşımak daha pratik .Ustalarda bu konuda ekleme yapar
Kolay gelsin.
ya ben son kullanıcıyım, trifaz monofaz beni çok ilgilendirmiyor. beni ilgilendiren bana yarar ve zararları. benim karım (klavyede yok" şapka işareti" kazancım anlamında) nedir

ya ben son kullanıcıyım, trifaz monofaz beni çok ilgilendirmiyor. beni ilgilendiren bana yarar ve zararları. benim karım (klavyede yok" şapka işareti" kazancım anlamında) nedir
Sözleşme gücünü aşarsanız monofazede cezası var yeni sözleşme yapmazsanız ,evde sanayi makinesi yada veri madenciliği yapmadığınız(çok sayıda bilgisayar bunları soğutmak için klima , aydınlatma) sürece sıkıntı olmaz faturanızda sözleşme gücünüz ve demant yazan yerde aylık ortalamanız yazar zaten.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri