yük yokken dahi cezaya girme

Verdiğiniz bilgilerden şu kafama yatmadı utr=20 ctr=1 demişsiniz.Bu rölelerde çevirme oranı ctr :20 utr :1 olacak sanırım belkide yazım hatası yaptınız.Diğer bir konu en küçük kademeniz 0,50 kvar bu nedenle 100-150 var gibi değerlerden ceza yiyorsanız sisteminiz bu değerleri algılayamaz.Yada şöyle yapabilirsiniz hem akım trafosunu düşürür hemde röleyi yeni nesil röleyle değişirseniz istediğiniz hassasiyeti yakalayabilirsiniz.Aksi halde elle tek tek 0,25 kvar trifaze monofaze uygulama yapmak zorunda kalırsınız buda çok sağlıklı olmaz.Mevcut röle ile yeni nesil röle arasında algılamada çok fark var gurup argelerde 0,03 miliamper değerine kadar hassasiyet gösterebiliyor.Sizin kullandığınız röle 50 milimamper civarı

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sn.yavuz31, -720 ve -980 gibi önünde - olan değerler kapasitif anlamına gelir. Yani siz boşuna akım trafoları ve kondansatörler ile uğraşmayın ihtiyacınız olan reaktördür.

Sn.yavuz31, -720 ve -980 gibi önünde - olan değerler kapasitif anlamına gelir. Yani siz boşuna akım trafoları ve kondansatörler ile uğraşmayın ihtiyacınız olan reaktördür.

Sadece ilk mesajında cos değerinin eksi olduğunu söylemiş ve bununda kondansatör çektikten sonra olduğunu yazmış -098 cosinüsü mesjalarında göremedim

Sadece ilk mesajında cos değerinin eksi olduğunu söylemiş ve bununda kondansatör çektikten sonra olduğunu yazmış -098 cosinüsü mesjalarında göremedim
değerler çok ani değişiyor her türlü rakamı 15 saniye içinde görebilirsiniz 2 yada 3 kw motor devreye girdiğinde her rakamı eksi artı rek cap görebilirsiniz ancak ben işi ucuz yollu kurtarmaya çalışıyorum günde 20 dk çalışan pide fırını bunun için yeni nesil roleye reaktöre mühendis onayına girmek istemiyoruz zaten millet 2 kuruş kazanayım diye canı çıkıyor

bu arada entes neden yeni nesil olmuyor çıkarmıyor rg12 cs bittimi yaramazmı

değerler çok ani değişiyor her türlü rakamı 15 saniye içinde görebilirsiniz 2 yada 3 kw motor devreye girdiğinde her rakamı eksi artı rek cap görebilirsiniz ancak ben işi ucuz yollu kurtarmaya çalışıyorum günde 20 dk çalışan pide fırını bunun için yeni nesil roleye reaktöre mühendis onayına girmek istemiyoruz zaten millet 2 kuruş kazanayım diye canı çıkıyor

bu arada entes neden yeni nesil olmuyor çıkarmıyor rg12 cs bittimi yaramazmı

Entes bu rölenin RG3-15C şönt reaktörlü serisini çıkarmış kullanma kılavuzunu incelediğimizde içerik olarak önceki röle ile tamamen aynı sadece şönt reaktör eklemişler algılama minimum değeri yine 50 miliamper.Buna ek sadece 3 adet şönt reaktör bağlayabiliyorsun.Kişisel görüşüm entesin rölelerini pek beğenmiyorum.

Kesin çözüm Kael Super SVC.Gelen 25-30 lira ! ceza için,ben olsam o kadar para harcamam.Onun dışındaki çözüm arayışları doldur/boşalt/bağyaptan öte gitmez ve sonuç alınması tesadüftür.30/20 sınırlara görede,cezaya giriyor olmasıda izahı zor bir konu tabiki.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri