yönetici arkadaşların dikkatine!!!

PIC_achu

Üye
canımı sıkan bu problemin çözülmesini arz ederim:
bilmiyorum benden başkalarının da böyle bir sorunu var mı
yeni konu açtıktan sonra tartışma lar fikirler yazılıyor iyi de son mesajımdan sonra
kimse bişey yazmadı diye bir süre sonra başka bir şey iletmek için yazdığım mesaj neden forum kirliliği diye uyarı geliyor düzelt tuşu siteden çıktıktan sonra kayboluyor ve bişey yadığımızda da arka arkaya mesaj atmak yasak tır diye ileti geliyor düzelt tuşu çıksa yeni mesaj atmak için niye uğraşalım...yoksa düzenle butonu çıkıyorda ben mi bulamıyorum

sn:pIC_achu

Sorununuza en yakın zamanda bir çözüm getirilecektir.Mesajınızı belli bir zaman zarfından sonra düzenliyememenizin sebebi bazı üyelerimizin sorduğu soruları cevap verildikten sonra değiştirmeleridir e tabikide buda soruyu cevaplayan adına bir sıkıntı teşkil etmektedir.

Bu sebepten ötürü yazdığınız mesajı belli bir zaman zarfından sonra düzenliyemiyorsunuz.

Kolay Gelsin...

arkadaşlar ama sonra da kuralları çiğneyen kötü üye durumuna düşüyoruz bir şifreli düzenle butonu olsa iyi olmaz mı?

Düzenle butonunun kalkması tam bir saçmalık..Bugüne kadar hiçbir forumda ne gördüm nede duydum..Konumuzun linkleri kırık yeni link ekleyecez veya yeni resim v.b şey eklicez ekleyemiyoruz..Her seferinde yöneticilere pm mi atacaz..Biran önce bu sorun düzeltilsin bence..Düzenle özelliği geri getirilsin..2-3 kişi mesajını sildi diye forumu komple cezalandırmak sansürle aynı anlama gelir..Biran önce çözüm lütfen..!!

UfukizmiR ' Alıntı:
Düzenle butonunun kalkması tam bir saçmalık..Bugüne kadar hiçbir forumda ne gördüm nede duydum..Konumuzun linkleri kırık yeni link ekleyecez veya yeni resim v.b şey eklicez ekleyemiyoruz..Her seferinde yöneticilere pm mi atacaz..Biran önce bu sorun düzeltilsin bence..Düzenle özelliği geri getirilsin..2-3 kişi mesajını sildi diye forumu komple cezalandırmak sansürle aynı anlama gelir..Biran önce çözüm lütfen..!!

sn:UfukizmiR

Eleştirilerinizi uygun dille yapınız.Saçmalık,gereksiz vs. gibi yorumları kullanmanızın bir anlamı yok.Sonuçta bu karar yönetimin toplanarak aldığı bir karar.

Bir sebebi dediğiniz gibi 3-4 kişinin mesejlarını silmesi bir sebebide bazı üyelerimizin sorduğu soruları cevap verildikten sonra değiştirmeleridir e tabikide buda soruyu cevaplayan adına bir sıkıntı teşkil etmektedir.

Tabikide sorunlarınıza en kısa zamanda çözüm getirilecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,851
Son üye
KürşatCetiner

Yeni konular

Geri