XP home - Step 7

ikarusable

Üye
Merhaba. XP home işletim sistemi olan bilgisayarıma Step7 kurmaya çalışıyorum ama işletim sistemi nedeniyle kurulum mümkün değil mesajı çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim. İlla XP pro kurmam gerekiyor mu?
Teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
siemens in sitesinde Service Pack (SP6) for STEP 7-Micro/WIN V4.0 çıkmış. yazdığına göre vista da çalışıyor. link

Arkadaslar eger elinizde XP home edition varsa bir kac islem yaparak onu XP pro yapabiliriz. Bunun icin registry de bir kac degisiklik yapacagiz.

1.Start(Baslat) Giry0ruz 0rdan Run(Çalistir) Tikliy0ruz.
2.Çikan Pencerede regedit yazip 0K(Tamam)Diy0ruz. Regedit Açildi
3.HKEY_L0CAL_MACHINE - System Açarsak Bi sürü C0ntr0l Set(C0ntr0lSet001) çikar 0rdan bize en gereklisi s0nunda en fazla degeri 0lan. Benim(C0ntr0lSet003)çikti. 0na Giry0ruz.
4.0rdan C0ntr0l - Pr0duct0pti0ns’e Giry0ruz. Sagda Pr0ductSuite denen deger çiky0r 0nu Silin.
5.Yeni DW0RD degeri 0lusturun ismine de BRAND Yapin Degeri 0(Sifir) 0lsun
6.Bilgisayari Yeniden Baslat Diy0ruz Açilista F8 basarak En S0n iyi C0nfigurasy0n 0larak giry0ruz
7.WinXP Pr0 Kullanicisi 0larak Wind0ws’a Giris Yapy0ruz..

{Alintidir}- Fakat tarafimdan bizzat 10 ve üzerinde makina da denenmistir. Simdiden hayirli olsun

xp home Step 7 5v1 sorunsuz kuruluyor. Diğer sürümleri bende yükleyemedim, illa xp pro istiyor. Herkese kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri