WPL 2.20 "list index out of bounds (21)" Hatası

smt_

Üye
Merhaba,

Win 98 pc kullanıyorum.WPL 2.20.11 versiyonunu kurdum.Programı çalıştırırken "list index out of bounds (21)" şeklinde bir hata alıyorum.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba,

Hata ekranının sayfa görüntüsünü(printscreen) gönderebilirminiz.
Ayrıca hangi PLC modeli seçtiğinizde ve hangi işlemi yaptığınızda/tıkladığınızda bu hata kodu ile karşılaşıyorsunuz.

İyi çalışmalar.

PLC modeli seçimine gelemiyorum.Programı çalıştırdığımda karşılaştığım hatadır.Print screen alamıyorum çünkü hatayı aldığım pc de network bağlantım yok.Karşılaştığım hata açıklaması birebir olarak yazıldığı gibidir.

Merhaba,

WPLSoft 2.20.11 en son sürümü (Build October 12 2011)

Windows XP (SP2/SP3), Vista, 7(32bit/64bit) işletim sistemlerinde sorunsuz çalıştığını gördüm.
Programı kaldırıp tekrar yükleme linkinden indirip kurmanızı öneririm.

İyi çalışmalar.

Bende win8 de wplsoft 2.50 sürümünde list index out bounds(0) hatası alıyorum. Çözüme ulaşamadım acaba çözümü nedir.

Belirtmeyi unutmuşum. Programı açmak için çift tıkladığımda bu hatayı alıyorum. Uyumluluk modu ile birkaç kurtuldum sandım ama yine başladı aynı hata

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri