Wonderware

Üye
Merhaba,

Wonderware ürünleri ile ilgili sorularınızı, demo ve bilgi taleplerinizi bu konu üzerinden paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla.
WonderwareTR

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Wonderware nasıl bir yazılım ?? wincc flexible, indusoft gibi işlemleri yapabiliyormuyuz...??? Biraz tanıtırmısınız...Gerçi Erkişehir' deki seminere katıldım ama burada yazılı olarak tanıtırsanız daha iyi olur bence..Şimdiden teşekkürler...

wonderware üst düzey bir Scada wincc den daha iyi citect ayarında belkide daha iyi bir şey bana sorarsanız .bu benim şahsi fikrim öğrenmek için bir Amerikan sitesine üye olmuştum www.plcmentor.com burda çok videosu var . güzelde anlatmışlar . ücretide bayağı makul 20 30 dolar civarında bir şey scadanın değil tabiki sitenin aylık öğrenmesi:)

Intouch scada bayağı yetenekliydi. Daha önce çalıştığım firmada scada üzerinde düzenlemeler yapmış yalnız hatırladığım kadarı ile plc'lere direk connection vermiyor opc veya dde server üzerinden bağlantı kuruyorduk. Tabi bahsettiğim seneler 2007 -2008 .

Arkadaşlar Merhaba bir firmanın mevcut sistemini genişletmek amacı ile intoch 2014 v11.0 yazılımı ve lisansı satın aldım ama elimde yeteri kadar döküm-an yok bana 1-2 adet döküm-an vere bilecek arkadaşlar var mıdır yardımcı ola bilir misiniz.

Özellikle örnek proje.

ama yukarıda site adresi verdim ayrıca vonderwarenin kendinde demo var . yane o kadar pahalı site değil ve tüm konuların nasıl yapılacağını gayet güzel anlatmış . ayda 10 dolarmı 20mi öle bişi
kolay gelsin

Merhaba,

Wonderware ürünleri ile ilgili sorularınızı, demo ve bilgi taleplerinizi bu konu üzerinden paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla.
WonderwareTR
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wonderware Intouch 10.1 Versiyonu , DA Server ve ArchesrA demo lisanslari nasil temin edebiliriz.. Yardimlarini icin simdiden tesekkurler..

Merhabalar benim intouch uzerinden bir proje olusturmam lazim.projem:intouch uzerinden recete uygulamasi yapicam recete ismini recete degerlerini giricem kaydet butonuna bastigimda excelde yazdigim degerler gozukucek . yardimci olabilirmisiniz ben son sinif elektrik elektronik muhendisiyim programi yeni ogrenmeye basladim .

Merhabalar benim intouch uzerinden bir proje olusturmam lazim.projem:intouch uzerinden recete uygulamasi yapicam recete ismini recete degerlerini giricem kaydet butonuna bastigimda excelde yazdigim degerler gozukucek . yardimci olabilirmisiniz ben son sinif elektrik elektronik muhendisiyim programi yeni ogrenmeye basladim .

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri