WinTr Scada

WinTr Scada Programı Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşınız.

• Çok Güzel

Oy: 5 23.8%
  • Güzel

Oy: 10 47.6%
  • İdare eder

Oy: 4 19.0%
  • Kötü

Oy: 2 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Daha önce beton santralı otomasyonu yapmadım, bilemiyorum. Bilen arkadaşlar varsa cevaplasın. 128 Tag yetmediği taktirde internet üzerinden kapasite artırımı yapıyoruz.

Kolay gelsin

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Ben bu win tr yi çok beğendim salih bey hemşerimlede telefonla görüştüm yakında programı alacağım inşallah

şuan sitenizde bulunan demosunda türkçe help dosyaları mevcutmu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beğendiğinize sevindim, Evet help sayfaları ve eğitim videoları Türkçe.

Kolay gelsin

bu sene yeni PLC dersleri görüyoruz gerçekten çok güzel hazırlanmış proje elinize sağlık.

Merhabalaar Salih bey, Scada yazılımınıza IEC 60870-5-101 ve IEC 60870-5-103 protokol desteğini de eklerseniz enerji otomasyonu için de süper olur.

Saygılarımla...

wintr ile yapılmıs örnekler bulamıyorum daha fazla otomasyon bölüm ögrencisiyim konu olarak wintr programını sectım video lu anlatımları mevcut durumda fakat bir kaç örnek program yapımı baslangıc seviyesi orta ve yuksek seviyeli örnekler yapılması mümkün müdür acaba

wintr ile yapılmıs örnekler bulamıyorum daha fazla otomasyon bölüm ögrencisiyim konu olarak wintr programını sectım video lu anlatımları mevcut durumda fakat bir kaç örnek program yapımı baslangıc seviyesi orta ve yuksek seviyeli örnekler yapılması mümkün müdür acaba

Programın yüklendiği klasör içersinde project klasöründe örnek projeler var.
Ver 4.0.5'den itibaren bu örneklerin kısa yolları başlat\programlar\fultek altında da çıkıyor.

kolay gelsin

WinTr Scada 4.1.5 Çıktı !

Bu versiyonda Panasonic Plc sürücüsü eklendi. Sayfa geçişleri ile ilgili 2 yeni fonksiyon eklendi. Bu fonksiyonlar: Sayfa'dan çık ve önceki sayfaya geridön fonksiyonlarıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri