Windows Media Player hakkında yardım?

Merhaba arkadaşlar yukarıda konu ile ilgili tekrar yükleyebilecegim bir adres varmı bir tanesinde buldum yalnız 6 saatte yükleniyordu vaz gectim daha kısa sürede yükleyebilecegim bir link varmı şimdiden teşekkür edrim.

teşekkürler bilgin için ama oradan güncellemeleri yaptıktan sonra bu uyarıyı verdi diyorki wmp.dll dosyasının sürümü 10.0.0.4058;oysa oysa 10.0.0.4036 olması bekleniyordu windows media player düzgün yüklü degil yeniden yüklenmesi gerekiyor playeri wep sitesinden yüklemek için tıklayın diyor tıkladığımda 7 saatte yükleme süresi veriyor acaba başka biyerden yüklesem yinede calıştırırmı

teşekkürler ama arkadaşım verdigin adreslerden yüklemeye calıştım 3 saat gecti yükleme 2 dakka düştü 7 saatte yüklüyor cd sini bulup yüklemek daha mantıklı gelcek tekrar teşekkürler ilginiz için

arkadaşlar yukarıda arkadaşımızın verdiği linkler neden cok uzun süürede indiriyor indirmek için actım normalde 7 saatte indirilir diyor ama ben 10 saatte 7 dakka düştü ve kapattım cd ile yüklememde tekrar calışırmı

senin internet bağlantın yavaş diyecem ama türkiyede internet bağlantısı 1024 kbir'den aşağı değil.İlginç bir problem seninki sisteminde bir anormallik hissediyorsan.Senin pc'de spyware taraması yapmanı tavsiye ederim.

bu tarama esnasında lisaslı programlarıma zararı olurmu peki yada baglantım kısıtlamalı oldugu içinde olabilirmi

yok benim kendi bilgisayarımdaki ag baglantım adsl erişim hızım 1024/256 kbps ama yinede yavaş vermiş oldugunuz linkten programımı indircem

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri