Windows kurma, sürücü, program yükleme ve virüs dertlerine SON!!!

Norton Ghost yazılımını yıllardır kullanıyorum, çok başarılı bir program, herkese öneririm.

Ghost felakettir sakın güvenmeyin... ACRONİS bu işin babası yeni sürümüyle birlikte klavyede herhangi bir tuş atayıp herhangi çökme durumu karşısında falan açılışta atadığınız tuşa basarak kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz...

Hayatımda gördüğüm en stabil image programı...

herkese tavsiye ederim . birde Deep Freeze tavsiye ederim. kurduktan sonra kapatın açtıgınızda ne yaparsanız yapın . açıp kapanınca kuruldugu gün gibi kalıyor. tek birsey soyleyecgım sifrenızı unutmayın. cunku ekleme yaparken lazım olacak

Benim tercihim Acronics den yana.

Acronics true image kullanırdım zamanında ama artık notebook larda kurtarma bölümü hazır geldiği için bu dert ortadan kalktı.

hayır sıkıştırma kullanıyor. özellikle acronis true image da boyutu çok daha düşürüyor. (13gb olan sistem 5 gb depolanıyor)

ghost backup almak çok kullanıslı.formattan sonra alındıktan sonra format isteyince makina kurulum yapıyorsun yeterli oluyor...

Acronis True Image derim başkada bişey demem 3 sene ghost kullandim acronisi kullanmaya başladığımda daha önce nerdeydin dedim :))

Forum istatistikleri

Konular
128,098
Kullanıcılar
449,798
Son üye
jsons

Yeni konular

Geri