windows işletim sistemi ile MacOS'u beraber çalıştırmam mümkünmü?

Merhabalar. Samsung marka laptopum var. Üzerinde windows7 kurulu. MacOS işletim sistemini de kurmam mümkün müdür? Ve nasıl kurabilirim?

kurulabilir. önceden driver ların uyumluluklarına bakmak lazım. kurulum da çok zahmetli iş. bilgisayardan anlıyor ve de zamanınız çok ise uğraşırısnız. değilse hiç bulaşmayın.

kurulabilir. önceden driver ların uyumluluklarına bakmak lazım. kurulum da çok zahmetli iş. bilgisayardan anlıyor ve de zamanınız çok ise uğraşırısnız. değilse hiç bulaşmayın.

kesinlikle sana katılıyorum ben kendi bilgisayarımda hem windows 7 hem pardus kullanıyorum çok tehlikeli bişiy yaptığımın farkındayım ama çalışma alanım usb hdd ;) gerisinin koy ... :)

kesinlikle tavsiye etmem çünkü veriç mok düşüyo sistem kasıyo. Macintosh lar maclerde güzel :)

Aynı anda 10 tanede İşletim sistemi Kullanabilirsin hemde Pc yi Açıp Kapatmadan İstediğin işletim sistemine geçiş yapabilirsin..

Virtualbox Araştır

vmware diye bir program var. windows üzerinden direk sanal pc açarak mac çalıştırıyor. gayet güzel çalışıyor. bunu kulanabilirsin windows içerisinde ama illa boot etsin tam özelliklerini kullanayım bu sanal pc ile her özellik kullanılmıyor diyorsan

önce mac kur. sonra windows kurmayı dene. win 7 de boot maneger olarak linüxünkini kullandılar vs yazıyordu ama eğer öyle ise otomatik ayarlar değilse boot programları var. onlardan birini kullanman lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri