windows 8

Arkadaşlar Windows 8 64 bit işletim sistemim var. bu sistemde çalışacak step 7 versiyonu yok mu elimde v5.5 sp1 versiyonu var.. bu versiyonun sp2 versiyonu var mı ? varsa bile w8 de çalışırmı yardımcı olursanız sevinirim :(

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
win 8 de calismiyor win 7 yukleyin bilgisayariniza veya sanal xp ile halledebilirsiniz..

win8 microsoft virtual pc yi desteklemiyor. o yüzden windows 8 e sanal xp kurulmuyor.

win 8 windows 7nin destekledigi butun programlri destekler.... ayrica win 8 inizin 64 bit olmasi bir seyi degistirmez 64 bit isletim sistemleri programfiles e 32 bit klasoru acar ve butun 32 bit uygulamalari sorunsuz calistirir... ama 32 bit isletim sistemleri 64 bit programlari desteklemez... 64 bit isletim sistemine 32 bit win 8 de yukleyebilirsiniz standart calisir' ama 32 bitin 64 bitten eksisi 32 bit isletim sistemleri 4 gigabayt tan sonraki remi gormezler ve kullanmazlar 64 bit isletim sistemleri destekler ve daha hizlidirlar istediginiz kadar ram takabilirsiniz 4 -6-8 10 ve uzeri gibi saygiliar.....

A10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Virtual pc yi desteklemiyorsa VMware Workstation programini kullanarak xp kurulabilir ayrica win 8 , win7 nin uyumlu oldugu programlarin hepsini calistiriyor demissiniz fakat simatic s7 programi win 8 uyumlu degil yuklemeye calistiginizda farki goreceksiniz..

driver ve programların çoğu daaha uyumlu değil win 8 e en basitinden bilgisayar markaları daha win 8 in driverını bile sitelerine yüklemedi

Virtual pc yi desteklemiyorsa VMware Workstation programini kullanarak xp kurulabilir ayrica win 8 , win7 nin uyumlu oldugu programlarin hepsini calistiriyor demissiniz fakat simatic s7 programi win 8 uyumlu degil yuklemeye calistiginizda farki goreceksiniz..

Cunki dedidigin program xp ye gore yazilmis windows yedi xpnin cogu programini calistira bilir ama windows sekiz xp icin yazilani desteklemez karmasik biraz ama basit cozebildiyseniz yani xp icin yazilan programi win 7.destekleyebilir ama win 8 desteklemez ama win yedi icin yazilmis programi ( yani xpnin desteklemedigini ) win 8 yuzde yuz destekler bilgi sahibi olduysaniz ne mutlu bana....

Cunki dedidigin program xp ye gore yazilmis windows yedi xpnin cogu programini calistira bilir ama windows sekiz xp icin yazilani desteklemez karmasik biraz ama basit cozebildiyseniz yani xp icin yazilan programi win 7.destekleyebilir ama win 8 desteklemez ama win yedi icin yazilmis programi ( yani xpnin desteklemedigini ) win 8 yuzde yuz destekler bilgi sahibi olduysaniz ne mutlu bana....

Demek istediğinizi anladım..ayrıca biliyorumda anlattıklarınızı.. bu bilgiyi sundugunuz içinde forum adına tşk ederim. bir önceki cevabınızda win 8 windows 7nin destekledigi butun programlri destekler yorumunu yazmıstm.en son cevabınızda ise xp için yazılan programı win 7 destekleyebilir ama win8 desteklemez demişsiniz.iki cümle arasında celişki olmus.ben programın uyumlu olmadıgı biliyorum ve yorumumda belirttim fakat konumuz bu değil programın win 8 'de calısıp calısmaması step7 programı win 8 de calısmıyor soruyu soran arkdsa yardımcı olabilmek ve çözüm yolları üretebilirsek hedefimze ulasmıs oluruz..kolay gelsinn...

WMware programıyla sanal xp kur ben öyle yaptım tüm programları açabiliyorum ordan

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri