Windows 7 ye Simatic Kurulumu

arkadaşlar ben yukarıda yazılanları denemeye çalıştım, ancak orada yazılanlardan bazıları yok bende?
mesela bu yok CD_1\S7PCT\Disk1\setup.msi

ne yapmam gerekiyor?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
yeni bir setup buldum indirdim ancak onda da CD_1\S7PCT\Disk1\setup.msi bu yok! yine kuramadım:(
yardım eder misiniz?

Kolay aslında o kadar da karışık değil. İllegal çözümler arıyorsanız, o biraz zor oluyor.

arkadaşlar yok olan dosyaları duzenlemenıze gerek yok.........

arkadaşlar windows 7 ultimate veya businnes sürümünde virtual windows yükleyebiliyorusunuz.

bu konuyu açan arkadaşlar çok teşekkür ederim .

hayırlı çalışmalar diliyorum.

yukarda dediklerinizi yaptım olmadı.
yanlış yapıyorum bir yeri herhalde dedim. tekrar yaptım yine olmadı.
sonra xp mode var onu indirdim kurdum. ordan yapmayı denedim yine aynı sorun.
bana en çok lazım olan simatic kuramadım gitti windows7 ye. mecburen xpye dönüş yapacağız artık.

arkadasım simatic step 5.4 sp3 bul indir.xp mode de kur herseyi ile kullan..zaten ethernetle bağlan mıyor win 7 kurulan step 7 xp mode kesin cozum..bilgisayarı kasmıyor.

bende windows 7 yi diğerlerine göre daha çok seviyorum acaba kursam çalışırmı 1 kez kurdum ama çalıştıramadım bu yöntem kesin mi

bende calisiyor da ama help kutuphanesi acilmiyor...yardim edebilirmisiniz?

Microwin 4.0 sp7 win 7 ye rahatlıkla kuruluyor. Kurulum için özel işlemler yapmanıza gerek yoktur. Forumda yazılanlar sonrasında kendim denemek için notebook uma win 7 ve sonrasında microwin sp7 yi çok rahat kurdum ve sorunsuz çalışmaktadır.

Yapılacak tek olay kuruluma başlamadan önce setup dosyasını server2008 uyumluluk ile çalıştırmanız ve kurmanızdır. başka işleme gerek kalmadan kurulum tamamlanmaktadır.

Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 veya Windows Server 2008 R2 çalıştırılan bilgisayarlarda, Windows Yardım (WinHlp32.exe) programını gerektiren Yardım dosyalarını açamayabilirsiniz.

Microsoft, Windows Vista ve Windows Server 2008'den başlayarak Windows sürümlerine 32-bit Yardım dosyası görüntüleyicisi eklememektedir. Eski .hlp dosyalarını kullanmaya devam eden müşterilere destek sağlamak amacıyla Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2 için WinHlp32.exe dosyası Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir.

Windows 7 için WinHlp32.exe programını aşağıdaki Microsoft Web sitesininden indirebilirsiniz.

Fakat indirme işlemi sırasında orjinal lisans doğrulamasından geçmektesiniz. Sahte lisanslı win7 kullanıcısı iseniz dosyayı indirip kuramayabilirsiniz.

Yükleme ayrıntıları: Windows 7 için WinHlp32.exe (Yükleme ayrıntıları: Windows 7 için WinHlp32.exe)

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri