Windows 7 ye Simatic Kurulumu

uzun uğraşlar sonunda win7 de kurabildim;
kuracak arkadaşlara tavsiyem çalışan bir setup bulmalarıdır zira ben kendi sitesindeki dahil 4 tane v5.5 setup dosyası vardı kurulumda farklı farklı hata alıyordum; 5. kurulum dosyasıyla kurabildim, fakat şu an plcsim (=simülatörde) sıkıntı var onu çözemedim, bütün versiyonları içinde kurulumu olan v5.0 8mb lık bir dosya her çalıştırmada hatta durup dururken ekranda aşağıdaki uyarı çıkıyor bakalım onu nasıl halledeceğim, bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Adsız.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaslar merhaba;

ben win8 kullanıyorum ve sımatıc maneger kullanmak istiyorum ancak win8 e uyumlu degil bildiginiz üzere arka planda xp çalıstırmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz ?

arkadaslar merhaba;

ben win8 kullanıyorum ve sımatıc maneger kullanmak istiyorum ancak win8 e uyumlu degil bildiginiz üzere arka planda xp çalıstırmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz ?

Oracle virtual machine kullan

cok teşekkür ettim :)

arkadaslar win 7 ultimate 64 bitte tam kuran varmı yardımcı olursanız sevinirim

windows 7 ye step 7 yi kurabilsekte wincc kurulamıyor diye biliyorum,wincc çalışıyormu?

Lisans sorunu olan arkadaşlar ekb yi bulsun kursun netten simatic ekb diye arayın

windows 7 ye simatic ve wincc kurulabiliyor . step 5,5 wincc 7 alt sürümleri sanırım kurulmuyor

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri