Windows 7 s7-200 Kurulum Hatası

Arkadaşlar yardım edermisinis işletim sistemi win 7 s200 sürücüsünü kuramıyorum Ekran Alıntısı.JPGEkran Alıntısı 1.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
micovin sp 8 kurmalısın birde işletim sistemin ultimate veya professional olması lazım işletim sistemin kaç bit bende yüklü problem yok çalışıyor

siemensin sitesinden wicrowin sp8 buldum deneyeceğim ayrıca bilgisayarın özellikleri bu resimde görüldüğü gibi ama işletim sistemi xp iken sorunsuz çalışıyordu
Ekran Alıntısı.JPG

şu an kuruyorum durumu buraya yazacağım:Teşekkürler bu arada:)

sp 8 kurarsan çalışır sistemin uygun
kuruyorum ama hata veriyor önceki sürümü kaldırmamı istiyor bakıyorum denetim masasına yok proğram filese bakıyorum yine yok nasıl silebilirim.
Ekran Alıntısı.JPG

Sistem kurduğun bölümü/sürücüyü silmen lazım. C,d,e adı ne ise. PC sistem gereksinimlerini karşılıyor. Çalışan üzerinde sistem kurulu bir pc ye pc açıkken win7 yüklemek istersen bunu güncelleme olarak kurmaya çalışacaktır. Bu durumda win7 hata verir. Önceki sistemi kaldırıp daha sonra win7 yi kurmayı dene. Donanımlardan (hepsinin sağlam olduğunu kabul edersek) sadece ekran kartı sorun çıkaracaktır. Ekran kartının kaç MB olduğuna dikkat etmek lazım.

Zorda olsa eski sürümünü kurmayı başardım ancak açtığım zaman Ekran Alıntısı.JPG böyle hata veriyor Bu arada ekran kartı 1 gb ama çok iyi bir şey değil yani her oyunu kaldıracak cinsten değil ama 1 gb :)win7 güncelleştirme dosyasını indirdim siemensden ancak kuracağım azaman proğramı silmemi istiyor kafam karıştı yardımcı olurmusunuz siemensin sitesinden indirdiğim win7 dosyaları resimdeki gibidir Ekran Alıntısı 1.jpgEkran Alıntısı 2.JPG

Halletim arkadaşlar normal sürümü kurun win7 sürümüne bile gerek kalmıyor normal sürümü kurun sadece hata vermemesi için yönetici olarak çalıştırın ancak benim yinede merak ettiğim win7 sürümünü nasıl güncelleştireceğiz onun onu öğrenirsem yapayım beni 2 gündür çıldırtan şey buymuş Allah kimsenin başına vermesin :D

cereyancı 35 nasıl kurdugunu tam olarak anlatırsan sevinirim bendede aynı dert var

cereyancı 35 nasıl kurdugunu tam olarak anlatırsan sevinirim bendede aynı dert var
Bende daha önceden var olan s7200 ü kurdum xp için olanı ve sonra yönetici olarak çalıştır dedim.Normalde sorunsuz çalısması için win7 package oluyormuş ancak ben beceremedim böyle sorunsuz çalısıyor.Tabi ben öğrenci olduğumdan sadece devre tasarımı ve simülasyon yapmak amaçlı ancak yarın bir gün programı plcye yükleme gerekirse hata verirmi verirse ne tür bir hata verir bilemiyorum ama çizim kısmı sorunsuz çalışıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri