Windows 10 yükleyen varmı

SHuT UP

Üye
Yukleyen artılarını eksilerini yazabilir mi

Millet daha windows 8.1 alışamadan windows 10'u çıkardılar. Çoğunluk windows 7'yi kullanıyor.

Aynen hocam ama win 8de kullanılacak gibi degil

Windows 8 şu anda kullanılıyor denemez. Pek tutulmadı. Onun lisansıyla Windows 8.1 kullanılıyor. Vallahi bilmiyorum bu işin sonunu. Windows 8.1 daha alışılmadan windows 10 çıktı. Bu işin sonu ne olacak bilmiyorum.

Windows 10'u makyajlı windows 7 olarak düşünebilirsiniz.
Yeni kurdum sonuçta daha detaylı inceleme biraz zaman alacaktır.

Eğer ön kurulumlu bir win8.1 varsa ücretsiz kuruluyor.

Eski yazılımlarınız aynen kalıyor IE yerine Edge diye bir şey getirmişler ancak firefox benim için daha iyi diyebilirim.

Birden fazla masaüstü kurulumu da ek olarak gelmiş vaziyette win+tab tuşları yardımı ile görebiliyorsunuz.

Gerçek performansı için ileriki zamanlarda tam olarak yorum yapmak gerekli.

Ev için yukarıdaki şartlarda bir laptop vs varsa geçebilirsiniz ancak iş yeri için acele etmeyin derim.

İyi çalışmalar

Son düzenleme:
windows 8.1 kulanıyorum memnunum alıştım windows 10 a geçmelimiyin yorumlarınızı bekliyorum.

Ah o başlat menüsünü silmeseydiler, ha bide fare sağa dayanınca açılan gıcık pencereler yokmu.
Başlat'ı geri koyup gıcık pencereleri kapatıp, üç-beş grafiğide kaldırınca oldu sana w.10 (w.7'nin ikizi,) 1-2 tık kullnadım, w.8 gibi değil, w.10 kalıcı olur kendi düşüncem.

Başlat menüsü yeni bir tasarımla geri gelmiş. Sağdaki fare ile açılan panel yok. Genel anlamda benim hoşuma gitti. Tavsiye ederim
Win 7 home basic, home starter ve win8.1 kullananlar ücretsiz yükseltigorlar.
Şahen ben windows update ile yükselttim 2 gb tan fazla bir güncelleme ile. 3,4 saat sürdü.

win10 kurdum mükemmel bir çalışma sergiliyor. Gözünü sevdiğim CMD ve Powershell tam denetimde hep denetimde :D

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri