WinCC RT Professional V12 Hakkında

makbiyik

Üye
Arkadaşlar ben daha önceden TİA PORTAL V11 de yazılmış bir programa revizyon yapmak için bilgisayarıma step7 prof.v12 kurdum ve eski programı açtığımda PLC Tarafına gerekli ilaveleri yapdım Scada Kısmında sayfaların isimlerini görüyordum ama içine giremıyordum müdahale edemıyordum SCADA kısmı için bilgisayarıma WinCC pro. V12 kurdum SCADA tarafınıda açdım gerekli ilaveleri yapdım fakat Compile etmek istediğimde. ''''It is not possible to compile WinCC RT Professional V11.0.2.0. Please upgrade the project and change the version of the HMI device. Use the newest version of the HMI device.'''' uyarısını veriyo yani V12 zaten enyüksek sürüm değilmi arkadaşlar bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sFenXNes Arkadaşım ben sorunu çözdüm project sekmes, altında upgrade var orda versiyonu yükseltebiliyosun

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,823
Son üye
bulday

Yeni konular

Geri