Wincc professional runtime v14

Arkadaşlar merhaba;
WİNCC RT PRO yu kuruyorum ama bilgisayarda ve tia portal içinde göremiyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim
iyi günler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bende aynı konuda sıkıntı yaşıyorum kurulumu yapıyor fakat masa üstüne kısa yol ve hmı kısmında screen oluşturmuyor çöze bildiysen banada söyleyebilirmisin

kardeş benim daha önce kalan kalıntı vardı onu sildim yeniden kurdum oldu windows 10 larda baya sıkıntı
bilgisayarda çalıştır yap
regedit. yaz oradan HYKEL _CURRENT_USER TIKLAYIP SOFTWARE TIKLAYIP SİEMENSİ BULUN WİNCC Yİ KALDIRIP TEKRAR KURUN

aynı şekilde bende 2 saat önce çözdüm wincc; comfort_advenced,basic veya professional dan sadece birini yükleyebiliyoruz herhangi bir kalıntı olmaması lazım ve DVD 1 ve 2 nin ayrı ayrı exe dosyaları var iki sinide ayrı ayrı kurmak gerekiyormuş olurda birisi aynı sıkıntıyı yaşarsa diye açıklamada bulunuyorum iyi günler iyi çalışmalar

sercan bey advantage yi alıyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    383.5 KB · Görüntüleme: 91
bu konu hakkında
kardeş benim daha önce kalan kalıntı vardı onu sildim yeniden kurdum oldu windows 10 larda baya sıkıntı
bilgisayarda çalıştır yap
regedit. yaz oradan HYKEL _CURRENT_USER TIKLAYIP SOFTWARE TIKLAYIP SİEMENSİ BULUN WİNCC Yİ KALDIRIP TEKRAR KURUN
bunu denedim ama dediğiniz konumda çıkmıyor wincc basic

SOFTWARE TIKLAYIP SİEMENSİ BULUN WİNCC Yİ KALDIRIP TEKRAR KURUN bu islem basamağında sıkıntı yaşıyorum wincc basic i bulup silemiyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri