wincc flexible yardım

Selamlar

arızalı hmi yenisi ile değiştirmek istiyoruz ve elimizde ekteki resimde görüldüğü gibi dosyaları var bu şekilde yeni alacağımız hmi'ı bu dosyaları kullanıp yükleyebilirmiyiz

tesekkürler..

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
tabiki yüklenebilir ama eski panel ile yeni panel ekran boyutları aynı olmalı yeni alınan panel için yeni bir proje oluşturup paneli tanımlayıp eski panel projesi içindekileri yeni projeye kopyalayıp panele gönderdiğinizde çalışır

Sayın erdi001 ilginiz için teşekkürler,

arızalı ekran yerine yine aynı urun kodlu hmi alıcaz, dolayısıyla aynı özelliklerde hmi alacağımız için projede herhangi bir kopyalama yapıştırma yada başka bir işlem oluycak sanırım projeyi wincc flexible ile download ettiğimizde normal bir şekilde çalışcaktır doğrumudur?

teşekkürler...

bi sorun olacağını sanmıyorum dediğiniz gibi aynı panel ise

Selamlar;

projeyi yeni ekrana yüklüyemiyorum, rs232>ppı usb>mpı ve usb kablolar ile deneme me ragmen olmadı transfer dediğimde ilk once aşağıdaki uyarıyı veriyor,

Do you want overwrite the existing recipes on the device?

yes veya no tıklanınca da

Do you want overwrite the existing user administration on the device?

uyarısı veriyor sebebi nedir?

tesekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri