win7 format atılmıyor?

bilgisayarım hiç açılmıyor.format atmaya kalktığımda windows dosyaları yükleniyor diyor .
yüklendikten sonra windows başlatılıyor yazısı geliyor.install kısmı gelmiyor.aynı dvd'yi başka bilgisayarda denedim çalıştı.benim bilgisayarımda ne gibi bir problem olabilir.yardımcı olursanız sevinirim.

aynen usb den kurulumu deneyebilirsin.

1. Diskinizin dosya sisteminde sorun olabilir. Bunun için mümkünse diskinize başka bir bilgisayarda dosya sistemini NTFS seçerek format atın.(Hızlı format olmasın)
2. Diskinizin boot sector bölümünde virüs olabilir veya boot sectör bölümü bozulmuş olabilir. Diskinizde başka bölüm yoksa yeniden partition oluşturabilirsiniz.

bilgisayarım hiç açılmıyor.format atmaya kalktığımda windows dosyaları yükleniyor diyor .
yüklendikten sonra windows başlatılıyor yazısı geliyor.install kısmı gelmiyor.aynı dvd'yi başka bilgisayarda denedim çalıştı.benim bilgisayarımda ne gibi bir problem olabilir.yardımcı olursanız sevinirim.

Hiren Cd'yi netten indir bir CD'ye yaz ve Cd'den PC'ni aç. Hiren'in içinde bir çok araç var.
Hiren's BootCD 15.1 - All in one Bootable CD » www.hiren.info
Bu bağlantıya bak.

büyük ihtimalle harddiskinde problem var ve boot ekranında görebiliyor musun?

windows instsalerin gelmesi için uzun sure beklemeyi dene. harddiskinden dolayı yukleme gec gelebilir.herhangi bir Linux CD si edinebilirsen , onunla bilgisayarı acıp diskleri biçimlendirmeyi denedikten sonra kurulumu tekrar deneyebilirsin.

HDD sıkıntı olabilir HDD taraması yapmalısın.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri