win 7 yi xp ye çevirme

Merhaba, arkadaşım bios ayarlarına gir, oradan SATA nın karşısındaki ACHI yazan yeri IDE yap xp kurarken maviekran uyarısı almazsın....(hangi biosu kullandığını bilmediğim için sadece SATA diye yazdım eğer belirtirsen ona göre tam olarak yerini yazarım...ama rahatlıkla bulabilirsiniz diye düşünüyorum )

Öncelikle windows 7 nin hangi sürümü olduğunu bilmiyorum ama benim tavsiyem windows 7 profesional kullanmanızdır.birde bilgisayarı yeni aldığınıza göre özellikleri de iyi olması gerekir benim tavsiyem 1 sene içersinde windows 8 çıkacak olduğu için windows 7 özelliklerini öğrenmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır tabi karar sizin...

bende casper laptop var yeni aldım win 7den xp geçmek istiyorum ama mavi ekran hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim

bende casper laptop var yeni aldım win 7den xp geçmek istiyorum ama mavi ekran hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba, arkadaşım bios ayarlarına gir, oradan SATA nın karşısındaki ACHI yazan yeri IDE yap xp kurarken maviekran uyarısı almazsın....(hangi biosu kullandığını bilmediğim için sadece SATA diye yazdım eğer belirtirsen ona göre tam olarak yerini yazarım...ama rahatlıkla bulabilirsiniz diye düşünüyorum ) iki mesaj yukarıda yazmıştım sanırım gözden kaçırdınız....

Merhaba, arkadaşım bios ayarlarına gir, oradan SATA nın karşısındaki ACHI yazan yeri IDE yap xp kurarken maviekran uyarısı almazsın....(hangi biosu kullandığını bilmediğim için sadece SATA diye yazdım eğer belirtirsen ona göre tam olarak yerini yazarım...ama rahatlıkla bulabilirsiniz diye düşünüyorum ) iki mesaj yukarıda yazmıştım sanırım gözden kaçırdınız....
O da olmazsa, 7 no. lu mesaja bakın.

Microsoft değişik birşey yapmış... Xp üzerine 7 atılıyor. Fakat 7 üzerine Xp atılmıyor. Bende Xp cd sini takıp harddiski formatladım. Xp cd sini çıkartıp, 7 cd sini koydum ve sorunsuz yükledim...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri