win 7 de TB6560 çalıştırma...

EmreAKTAS

Üye
Arkadaşlar bir kart aldım tb6560 fakat işletim sistemim win7 ve kartı çalıştıramadım varmıtır bir yöntemi daha önce yaşıyan hocalarım üstadlar ? yardıma ihtiyacım var
not: paralel portum pcı kart anakartta yoktu sonradan takmak zorunda kaldım...:confused:

Emre aşağadaki linkte lpt port kontrol programı var onla bi kontrol et bakalım,ayarların doğru olarak yapıldı mı karta göre?
X-Lent Electronics

doğru abi ya canım çıktı sabahtan beri yapmağım şey kalmadı akşam üstü kafam attı gidip bilgisayar alıcaktım az daha

o program lptnın çalışıp çalışmadıgını gösteriyor ve lpt çalışıyor.

arkadaşlar bildiğiniz birşeyler varsa lütfen yardımcı olun.

Benzeri konular , win7 mach3 paralel port gibi...daha önce bir çok kez açıldı ve ayrıntılı bilgiler paylaşıldı.
İncelemeniz yararlı olacaktır.
Aynı zamanda ileride sorma ihtimalinizin olduğu şeyler hakkında ön bilgi birikmiş olur.

64 bit zaten aynı zmanda lpt kartım da anakartta değil pcı olarak bağladım win7 de hiç çalıştıramadım fakat wmware kurup xp yükledim sanal olarak o şekilde denedim o zmanda karta veri sağlıklı gitmiyo mesela motor dönmüyo ama bi tıslıma oluyo mach3 veriyi sağlıklı göndermiyo peki 32 bit te çalışırmı daha önce denediniz mi ?

Machsupport Forum - Index

Kayıt olup birikmiş bilgileri inceleyin.
Hem o forumda hem burada mach3 programının 64 bit de çalışmadığı belirtilmiş...

Win7 32 bit eski laptop da TB6560 ile çalışıyor bizzat tarafımdan denendi...

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri