Win 2012 Otomasyon Fuarı 2. Fazındaki Standımıza Tüm Üyelerimizi Bekleriz

Aksi

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Sayın Forum Sakinleri

2009 yılından beri düzenli olarak katıldığımız Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarlarının bu yıl 19.'su düzenlenmektedir. Bu yıl da Kontrolkalemi.com olarak fuarda yerimizi alacağız. 29 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek WIN Otomasyon Fuarı 2. Fazında Fuaye özel alanındaki standımıza tüm üyelerimizi bekleriz. Stand yerimiz aşağıdaki fotoğraflarda yuvarlak içine alınarak işaretlenmiştir.

Kontrolkalemi.com Okullara Destek Kampanyası kapsamında 1 Nisan 2012 Pazar günü fuar standımızda ihtiyacı olan 3 okulumuza PLC Eğitim Seti teslim edeceğiz. Okullara Destek Kampanyamıza göstermiş oldukları yardımlardan dolayı Fatek Teknoloji ve PLC Merkezine teşekkür ederiz.

Fuar Genel Bilgileri için;
WIN - World of Industry 2012 - Faz 1

Online Davetiye için;
WIN - World of Industry - Online Davetiye

Fuar Ulaşım Bilgileri için;
WIN - World of Industry 2010 - Hakkinda

Standımızın Fuardaki Konumu
fuar-harita.png

fuar-yer.jpg

Böyle bir etkinlik Sakarya ve Çevresinde Olacak mı acaba.

Bu fuar uluslararası bir fuar olduğu için İstanbul'da gerçekleştiriliyor. Sakarya'nın nüfus yoğunluğu ve İstanbul'a olan yakınlığı nedeniyle orada bir fuar yapılması pek mümkün gözükmüyor. Sakarya zaten İstanbul'a çok uzakta değil. Sabah gelip akşam dönebileceğiniz bir mesafede. Yöneticiler olarak bizler çok daha uzak mesafeleri kat edip fuara katılıyoruz. Tüm üyelerimizi hem sektörel gelişmeleri takip edebilmeleri hem de standımıza uğrayıp keyifli bir sohbet için fuara bekliyoruz.

Geçen sene uğramıştım. Bu senede kesin standa uğrarım.

fuara bizde katılıyoruz gecen yıl uğramıştım yıne göruşuruz inşallah..

bizde fuara katılanlardanız... birçok sektörden insanları bir araya getiren forumumuzun üyeleri ile görüşmek ve tanışmak büyük mutluluk olucak. bizim zkü standına da bekleriz.

görüşmek dileğiyle... saygılarımla...

gecen sene gelmıstım bu senede ugramaya calısacagım....

Ben sizden önce fuara giriyorum. Bir firmanın standının elektrik işleri için yarın başlıyorum.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri