Win 10 64 bit 6 gb rami olan dizüstü pc de e-plan kurulum hatası

Merhaba
Daha önce win 7 olan ve e-plan çalışan pc ye format attım ve win 10 kurdum. Kurulumda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Office vs programlar çalıştı. Lakin e-plan kurulumunda sıkıntı yaşıyorum. Kurulumun bir aşamasında PAGE FAULT IN NONPAGED hatası veriyor ve pc yeniden başlatılıyor. Ekran kartı sürücüsü yüklü. Herhangi başka sürücü de eksik değil. Belleklerde problem olma durumuna karşı program aracılığıyla da kontrol ettim problem çıkmadı.
Bunun çözümü hakkında yardımınızı rica ediyorum.
Screenshot_1.png
İyi çalışmalar.

Meşhur windows 10 mavi ekranı .
Ramler,ekran kartı yada donanım sürücülerinin birinde sıkıntı var,
Güncellemeleri silin yada almayın Windows 10 güncelleme iptali diye aratın (ilk etapta),e planı kurarken ethernet ve wifi ayrı ayrı devredışı bırakın(sürücüyü kullanmasın) ,ramlere ulaşamıyoruz sanırım (ulaşıyorsak parça parça deneyelim lap top modelini bilmiyorum farazi konuşuyorum)ekran kartının güncellemeleri driveri kaldırın.Bunlardan biri işe yaramazsa hata dump dosyasını paylaşın yada inceleyin problem yaratan donanımla ilgili bilgi vardır mutlaka.E plan için 32 bir 64 bit sıkıntı yaratıyormu.
Alternatif :
Virtual makine işletim sistem içinde çalıştırın çok fazla sistem kaynağı istemiyorsa bunun için wmware benzeri programlar var.
Kolay gelsin.

Merhaba
Daha önce win 7 olan ve e-plan çalışan pc ye format attım ve win 10 kurdum. Kurulumda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Office vs programlar çalıştı. Lakin e-plan kurulumunda sıkıntı yaşıyorum. Kurulumun bir aşamasında PAGE FAULT IN NONPAGED hatası veriyor ve pc yeniden başlatılıyor. Ekran kartı sürücüsü yüklü. Herhangi başka sürücü de eksik değil. Belleklerde problem olma durumuna karşı program aracılığıyla da kontrol ettim problem çıkmadı.
Bunun çözümü hakkında yardımınızı rica ediyorum. Ekli dosyayı görüntüle 71900İyi çalışmalar.
Genellikle böyle saçma sorunlar Net framework den fln olur. Tekrar temiz bir format atın ve Win 1909 güncellemesinden sonrakileri almayın en, ekran ekran kartının driverini kendiniz kurun ve güncellemeyin. Eski ekran kartlarını Win 10 doğru düzgün tanımıyor. Hala türlü hatalar alırsanız hatayı bizimle paylaşın.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri