Whtsap grubu

Gürkanizmir

Katılımcı Üye
Aklıma şimdi geldi. Soğutma iklimlendirme icin ariza bakim onarım her türlü bilgi paylaşımı için bi whtsap grubu kursam. Nasil olur. İş yapar mi. Klimalar soğuk havalar ısı pompalari. Malzeme satış ikinci el. Malzeme ihtiyaçi. Felan sizce nasıl olur abiler kardeşler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Face. Kullanmiyoruz malesef abi :) abi seni yakalamisken. Klima. Neden koku yapar. Drenajin pis. Su giderine bağlanmasi. Disinds baska. Neden olabilir Drenaj hatti yosun felan yaptı da ondan mi acaba. Müşterinin dediğine göre doğal gaz kokusu gibi koku. Hatta gazcilari çağırmışlar. Bende daha sonra gititm detaylı bakim yaptım fani felan yıkadım biranda sistemi ile. Yine. Koku devam etmiş Cihaz durunca geliyor koku sadece

Dostum o konuyu okumuştum.

Ben klimaların yerinde yapılan bakıma Bakım demiyorum.

Klima sökülüp iç ünite dağıtılıp serpantin içten dıştan yikanmali fan kanatlarda keza iyice temizlenmeli.

Sökmeden yapılan temizlikte erisemediğin yerlerde kirlilik kalmış olabilir. Sokup temizlik yapmakta fayda var.

Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Face. Kullanmiyoruz malesef abi :) abi seni yakalamisken. Klima. Neden koku yapar. Drenajin pis. Su giderine bağlanmasi. Disinds baska. Neden olabilir Drenaj hatti yosun felan yaptı da ondan mi acaba. Müşterinin dediğine göre doğal gaz kokusu gibi koku. Hatta gazcilari çağırmışlar. Bende daha sonra gititm detaylı bakim yaptım fani felan yıkadım biranda sistemi ile. Yine. Koku devam etmiş Cihaz durunca geliyor koku sadece
gideri sifonlu yap koku gelmez

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri