Whatsapp yurt dışı numaraları ile yazışma

serkan_48

Üye dümdüz üye
Değerli arkadaşlar merhabalar..

Malum akıllı telefonlar ve uygulamaları yaygın şekilde kullanılıyor. Bunlardan mesajlaşma ve resim gönderimi sesli görüşme gibi özelliklerini kullanabildiğimiz whatsapp uygulaması.

Benim sorunum yurt dışı numaraları ile iletişim kuramamam.

Çinde bulunan yabancı bir arkadaşım ile görüşmek istiyorum ama böyle bir fonksiyon görüyormu bilemedim. Çünkü whatsapp rehberine girdiğimde tüm arkadaşlarım varken bir tek o kişi görünmüyor.

Nette biraz araştırdım kişilerin yurt dışı ilede rahatlıkla internet bağlantıları olduğu sürece görüşme yapabildikleridir.

Diyorumki o kişide uygulama olmasa bile en azından davet gönderebilmem gerekirdi. O listede de görünmüyor.

Kısacası arkadaşımla yazışmam görüşmem mümkünmüdür?

Buraya yazmadan önce bu ilgili sayfayı okumuştum. Numaranın önünde + işareti olmalı diyor evet kayıtlarımda o işaret var ve numara sayısıda doğru. Kişi ile hem telefon hemde sms gönderip alabiliyorum o numara üzerinden ama ne hikmetse whatsapp da görünmüyor.

Mail ile numaralarımızı göndermemizi istiyorlar. Sizce göndereyim mi?

Ben hindistan ve kazakistan ile hiç sorun yasamadan görüşüyorum. Boyle bir sorun oldugunu bile ilk defa duydum.

Serkan bey mübalağa Olmasın ama Çin'den onlarca Çinli ile whatsapp üzerinden hiçbir sorun yaşamadan yazışabiliyorum. Arkadaşınız whatsappı üzerinden mesajlatmayı başlatsın . Öyle denediniz mi hiç ? Spam olarak algılıyor olmasın

Telefon ayarlarını tekrar gözden geçirmenizde yarar var.Mıuhtemelen,ayarlarda sorun var.

Tüm önerileri deneyeceğim. Teşekkürler. En olmadı whatsapp ile iletişime geçeceğim.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri