west poınt çamaşır makinem çalışırken kazan dönmüyo,sıkma yapmıyo.temiz durulamıyo

hamideh

Üye
West poınt çamaşır makinem yaklaşık 3 yıldır kullanıyordum.ama artık arıza yapmaya başladı. çalışırken kazan dönmüyor, kayık gibi çmaşırları sağa sola sallıyo sadece.ıslanıp çıkıyolar nerdeyse.lekeler çıkmıyor.sıkma yapmıyor.çamaşırlar deterjanlı kalıyor...servis mi çağırsam yenisi mi alsam bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.. problem ne olabilir ??

West poınt çamaşır makinem yaklaşık 3 yıldır kullanıyordum.ama artık arıza yapmaya başladı. çalışırken kazan dönmüyor, kayık gibi çmaşırları sağa sola sallıyo sadece.ıslanıp çıkıyolar nerdeyse.lekeler çıkmıyor.sıkma yapmıyor.çamaşırlar deterjanlı kalıyor...servis mi çağırsam yenisi mi alsam bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.. problem ne olabilir ??
Selamlar.
Makinayi hatirlayamadim.Amma yine her ikisi ucunde arizalarini bildiriyorum
Eyer mator kondensatorlu ise (yani komursuz) Kondensator cokmus ola bilir.Yenisiyle dyisdirmelisin
Eyer mator komurlu ise komurleri bitmis ola bilir.Kayis uzanmis ola bilir.Makinanin arka su giris filtrelerini kontrol etmen lazim.Kolay gelsin

Motora kalkış veren kondansatör değerini kaybetmiş. Makinenin arka kapağını açtığınızda hız kontrol kartının yanındadır. Maliyeti düşük bir parça.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri