Weintek panel üzerinden mode seçimi

hafta sonu olmasaydı direk arardınız bende meraklandım su anda pc actım ve bakıcam panel marka modelini biliyormusunuz aslında benım calıstıgım firmalarda bazı makinelerde pc hataya geciyor arasıra bende yapa bilirim bu dediğinizi ama aslında savior ile degilde siemens ile görüşmek gerekli bence
Mt6070ıh, mt8071ih, mt8071ip hatırladıklarım Bunlar ama acaba panelde mi özel bit Yoksa plc de mi onu bi çözmek lazım önce. Kesin cevap anca bayramdan sonraya kalır bu durumda herhalde

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
delta markasına bakarsan plc nin özel bitleri var ama siemens kendi icerisinde bunu yapmıs kendi panel tasarlama programı ile bu olayı cozmus
delta markasına bakarsan plc nin özel bitleri var ama siemens kendi icerisinde bunu yapmıs kendi panel tasarlama programı ile bu olayı cozmus
simdi ebpro yu actım bakıyorum bende

simdi ebpro yu actım bakıyorum bende
Bende kendimi azcık sıyrık sanırdım ama bu sefer o kadar yapmadım :) gündüz bakarım diyordum tekrardan :)

war awar sizin kadar sıyrık olanlar var ben merak ettiğim seylere bakarım peşinide bırakmam

war awar sizin kadar sıyrık olanlar var ben merak ettiğim seylere bakarım peşinide bırakmam
Bende takıldım mi aynı işte, ufak bişey bile olsa yeri geliyor günlerce bakıyorum, Bazen olumlu bazen olumsuz soniclaniyor tabi ama en azından olup olmayacağını veya yapıp yapamayacağımı öğrenmiş oluyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,594
Son üye
srdrgl1905

Yeni konular

Geri