Weintek easyview mt6100i software !!!

ferrell

Üye
Easyview mt6100i için hangi software ü kullanmam lazım ? Bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ftp://ftp.weintek.com/MT8000/
buradan 8000 serisi HMI lar ile ilgili her türlü döküman, örnek proje, software vs.vs. ücretsiz oalrak indirebilirsiniz.
Biraz yavaş çalışır ama çalışır :)

ftp://ftp.weintek.com/MT8000/
buradan 8000 serisi HMI lar ile ilgili her türlü döküman, örnek proje, software vs.vs. ücretsiz oalrak indirebilirsiniz.
Biraz yavaş çalışır ama çalışır :)
Yardımın için sagol. Bir şey daha sormak istiyorum. ben bir türlü bu cihaza pcden bağlanamadım. Daha dogrusu HMI in içindeki programı upload edemedim. USB üzerinden bağlanmaya çalışıyorum ama cihazı pc görmüyo. Bunla ilgili bir yardımcı olabilirmisiin ?

şimdi öncelikle eb8000 in son versiyonunu yükle ..
usb kablosunu hmi a bağladığın zaman bir şeyi görmesine gerek yok. sen project manager ı açtığında orada upload bölümü var. tıkladığında otomatik oalrak uploaf edecektir.
yok eğer bağlanmıyorsa o halde usb driver ını yüklemelisin. buda eb800 i kurduğun klasör içerisinde var ..
eğer yapamassan teamviewer gibi bir programla 2 dakkada hallederiz.

şimdi öncelikle eb8000 in son versiyonunu yükle ..
usb kablosunu hmi a bağladığın zaman bir şeyi görmesine gerek yok. sen project manager ı açtığında orada upload bölümü var. tıkladığında otomatik oalrak uploaf edecektir.
yok eğer bağlanmıyorsa o halde usb driver ını yüklemelisin. buda eb800 i kurduğun klasör içerisinde var ..
eğer yapamassan teamviewer gibi bir programla 2 dakkada hallederiz.
Dün baya gec saatlere kadar uğraştık ve sonunda hallettik. Bizim elimizdeki mini usb kabloyla olmadı. Başka bir mini kabloyla bağlandık. Ayrıca seninde dediğin gibi usb driverı yüklemek gerekiyorumuş. İlgin ve alakan için çok teşekkürler

rica ederim. Panelle ilgili takıldığın yer olursa sorabilirsin. kullanımı kolay harika bir paneldir..x

benim elimdeki ekranın üzerinde yazan weınvıew mt 6100i bu ekran weintek ekranmı

Kolay gelsin arkadaslar elimde mt506tv ekran var ancak sofware yok nerden bulurum yardim eddersenz sevinirm

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri