Weintek 8071ei ekran

ddm.kksl92

Üye
Weintek 8071ei ekranda ayarlar kısmına ulaşamıyorum. dıp switch ayarlarını yapıyorum fakat reboot yapamıyorum. reset butonu yok. Ip bulamadığım için program çekemiyorum.Desteğinize ihtiyacım var.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba,

Panelin enerjisini kesip verdiğinizde açılırken yazması lazım orayı takip ettiniz mi?

İlgili pdf upload download prosedurunu anlatıyor.

Ekli dosyalar

• USBdenPanelePrgYukleme.pdf
    551.5 KB · Görüntüleme: 39
aynı sorunu bende yasıyorum yardımcı olabılecek kımse var mı usb gormuyor ayar menusu yerınde ekran kalıbrasyonu cıkıyor

aynı sorunu bende yasıyorum yardımcı olabılecek kımse var mı usb gormuyor ayar menusu yerınde ekran kalıbrasyonu cıkıyor
Bu paneller bazı USB leri görmüyor, farklı bir kapasite ve marka usb ile inatla tekrar deneyin

sorunu cozdum easybuilder ındırıp ekrana baglntı kurdum backup aldım ve tekrar yukleme yaprken ayarlar klasorunu gızle ıkonunu ıptal ettım yukleme yaptım ekrana ayar ıkonu geldı ordanda ıp degiştırdım

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri