Wallwasher seçimi

Ertek68

Profesyonel Üye
Merhaba arkadaşlar;
Köyümüzün Cami minarelerine Wallwasher uygulaması yapacağım.
Uygun fiyatlı, sorun çıkarmayacak marka tavsiyelerinizi beklerim.
Lamptime ve ACK'dan fiyat aldım. Pahalı geldi...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Pahalının ölçüsü ne,pıyasadakı 3-5 emsal markata göremi pahalı, cami derneğinini ımkanlarına göremi. UNutmayınki, hiç kımse aynı kaliteyi, daha ucuza mal edemez.
Ucuz alacagım derkeni o mınaraye muezzınden daha çok iner çıkarsın.

Pahalının ölçüsü ne,pıyasadakı 3-5 emsal markata göremi pahalı, cami derneğinini ımkanlarına göremi. UNutmayınki, hiç kımse aynı kaliteyi, daha ucuza mal edemez.
Hocam Cami derneği falan yok. Bir vatandaşın desteği ile yapacağım. Ama söylediğiniz gibi bütçeye göre pahalı. İki minarede toplam 5 şerefe var. Her birine 4'er adet koysak 20 adet ediyor.
Bütçe 3.500 TL. eğer işe yarar ucuzunu bulamazsam Wallwasherden vaz geçip Led Projektör kullanacağım.
Bu iyiydi :D:D:D

ben camilerin süslenmesine karşıyım tabi ki bu benim şahsi fikrim islamiyet süsleri red eder

Önce 1 minareye yapın. İmkanınız olduğunda diğerinede yaparsınız.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri