Wago PLC Program Silme Problemi

Merhabalar,

bende wago 750-841 plc var,codesys ile program yüklüyorum fakat plc'nin enerjisini kesip tekrar verdiğim zaman plc stop da kalıyor ve program siliniyor.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum,

Şimdiden teşekürler.

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhabalar,

bende wago 750-841 plc var,codesys ile program yüklüyorum fakat plc'nin enerjisini kesip tekrar verdiğim zaman plc stop da kalıyor ve program siliniyor.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum,

Şimdiden teşekürler.

Sourcecode Downland ve create boot project seceneklerinide yüklemelisiniz.

Hasan Bey in de belirttiği gibi create boot project diyerek projeyi kaydettiğiniz zaman projeyi tekrar tekrar yüklemenize gerek kalmayacaktır.

selam arkadaslar,
birde alt tarftaki dipswich i yukarı kaldırmayı unutmayın

Arkadaşlar benimde bir problemim var. Wago 750-841 plc ile abb touch paneli haberleştirdim. Fakat enerji gidip geldiğinde ekrandaki değerler ilk haline gelmiyor. Bu konuda yardımcı olurmusunuz? teşekkür ederim.

Arkadaşlar benimde bir problemim var. Wago 750-841 plc ile abb touch paneli haberleştirdim. Fakat enerji gidip geldiğinde ekrandaki değerler ilk haline gelmiyor. Bu konuda yardımcı olurmusunuz? teşekkür ederim.

Codesys te programı yazarken ekrana çektiğiniz değerleri "retain" ve "persistent" olarak atıyormusunuz?

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri