wın 2000

efe43

Üye
syn arakdaşlar wındıws 2000 ihtiyacım var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum saygılar

Muhtarda var.
Var da , hayır ola ne yapacaksın 2000 i ?
Bill bile unuttu onu.

Muhtarda var.
Var da , hayır ola ne yapacaksın 2000 i ?
Bill bile unuttu onu.

sn.musallim

bu tarvırlarınız hiç hoş değil bu şekide mesaj yazıcaksanız yazmayın..

arkadaşa lazım ki arıyo size ne yapacağından yardım etmicekseniz laf kalabalığı yapmayın

Olur yazmayayım.
Eskileride sen siliver gitsin.

Önce nerede bulacağını belirttim.
Sonrada , genelde bu tür istekler çalıştırılamayan programlar yüzünden aranır, derdini söylesin diye laf attım.

İstediğin tarzda istediğin kelimelemelerle internet sayfaları görmek istiyorsan kendine blog aç.

Forumlar sadece sahiplerinin ve yöneticilerin değildir.Tüm katılımcılarla forum olur.

eğer program çalışmadıysa bunu uygun dille sorarsınız dalga gecer gibi değil. Nasıl çalışıcağını biliyorsanız xp'de bu şekilde vista'da bu şekilde yaparsanız çalışır gibi.. anlatırsınız
eski mesajları da silerim merak etmeyin bi tuşa bakar..

kendime blog veya site yapıcak olsam şimdiye kadar yapardım emin olun blog sadece birilerinin egolarını tatmin ettiği yerdir..

Forum herkezindir ama kurallara uymayanları uyarma ve düzeni sağlamak yöneticilerin işidir kurallar konulmuştur ve uymayana uyarı veririr devam ederse kural gereği gereken yapılır.Merak etmeyin..

Son düzenleme:
Bence musallim, esprili bir dil kullanmis. Bana bu sekilde bir cevap yazsaydi, bu mesajdan rahatsiz olunabilecegi aklima gelmez ve rahatsiz olmazdim.

Neden ozellikle Windows 2000'e ihtiyac duyuldugunu ben de merak ettim. Asil sorun soylenirse baska oneriler gelebilir.

syn arkadaşlar bir sorumun bu şekilde tartışma yaratması beni üzdü açıkçası neyse nyetim simatic s5 cihazı mevcut elimde power pg diye bir laptop orjinal siemens üeretimi .. bu cihazın bios şifresi vardı kırdık neyse bunun üzerinde orjinal 2000 kurulu ve bende tekrardan orjinali diye 2000 yüklemek istedim ve 2000 cdsini takıp bozuk programları eniden yüklemek amaclı istemistim bios pilini çıkarınca kayıplar olabileceğini söylemişlerdi ama kayıp yok gibi gözüküyo ama bir yükleme yapma ihtiyacı duydum... arakdaşlar bu power pg cihazları hakkında bilgim yok temkinli ve araştırma yaptıktan sonra mudahele yapmak istiyorum ezbere çalışmayı sevmem... saygılar

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri