visual basic 6 yapılmış hata

merhaba

arkadaşlar visual basic programlamaya yeni başlıyorum. bi siteden indirdiğim otomasyon kontrol projesi üzerinde değişiklik yapıp uygulama olarak kaydetmek isiyorum. fakat similasyonda dahi hatalar aldım yardımınızı bekliyorum
teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Yeni klasör.rar
    170.6 KB · Görüntüleme: 6
Merhaba,
Dosyayı açtım ama jpeg dosyalaı ile yardımcı olamam.Diğer dosyaların da komutlarını bilmiyorum.Siz PC ve PIC ile ne yapmak istiyorsanız basitçe yazın benim PC to PIC PIC to PC ile yapılmış çalışmalarım var.Prensip devresini ve de kodlarını verir siz kendiniz yaparsınız.Başkasının projesini değiştirmek o projeyi yeniden yazmaktan daha zordur.

Merhaba,
Dosyayı açtım ama jpeg dosyalaı ile yardımcı olamam.Diğer dosyaların da komutlarını bilmiyorum.Siz PC ve PIC ile ne yapmak istiyorsanız basitçe yazın benim PC to PIC PIC to PC ile yapılmış çalışmalarım var.Prensip devresini ve de kodlarını verir siz kendiniz yaparsınız.Başkasının projesini değiştirmek o projeyi yeniden yazmaktan daha zordur.
hocam form ve proje ekte ...
yapmak istediğim kendime özel kontrol ekranından pc rs232 çıkışından seri bilgi alıp. elektronik devre ile led kontrolü??? devre kısmı bnm işim?? pc ara yüzü eksiğim. bunun için vb6 ya çalışıyorum.

Ekli dosyalar

• ddd.rar
    2.1 KB · Görüntüleme: 1
Merhaba,
VB6 bilmediğim için yardımcı olamıyorum.VB.Net 2010 ile yazılmış bir çalışma var işinize yarar mı?
Kendiniz de yazmak isterseniz VB.Net 2010 express edition indirin ben size yardımcı olayım.Aşağıdaki programda "1" tıklarsanız HEX'31' "0" a tıklarsanız HEX'30' yollar.Ayrıca elektro teknoda paylaştığım bir çalışmam daha var onu da verdim.Anlaşılmayan yerler olursa tekrar yazın lütfen.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/bcd_calsma-rar.24055/
https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/etekno_pc_pic_on_off-rar.38869/

Merhaba,
VB6 bilmediğim için yardımcı olamıyorum.VB.Net 2010 ile yazılmış bir çalışma var işinize yarar mı?
Kendiniz de yazmak isterseniz VB.Net 2010 express edition indirin ben size yardımcı olayım.Aşağıdaki programda "1" tıklarsanız HEX'31' "0" a tıklarsanız HEX'30' yollar.Ayrıca elektro teknoda paylaştığım bir çalışmam daha var onu da verdim.Anlaşılmayan yerler olursa tekrar yazın lütfen.

vb.net 2010 nerden indirebilirim link yollar mısınız??
google den aratıyrm da alakası olmayan şeyler iniyor...

Merhaba,
VB.Net 2010 indirme linki.Not:Bir saate yakın sürer merak etmeyin.Çalışmayacağınız boş bir saatte başlayın indirmeye.Linki de sık kullanılanlara kaydedin çünkü diğer indirebileceğiniz linkler de mevcut.Kolay gelsin.
Download Overview

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri