virüs programı

dobra9

Üye
arkadaşlar yerli bilgisayar virüs programı varmı teşekkürler. Eğer varsa neden piyasada görünmüyor yardım ederseniz teşekkürler ,paramız dışarıya gitmesin bizimde teknolojimiz ilerlesin

Son düzenleme:
Pardus a geçmek daha mantıklı değil mi?En azından virüs derdiniz olmaz.Aynı zamanda windows a para vermek zorunda kalmazsınız...

Comodo Internet Security benim bilgisayarımda kurulu ve yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum, lisanslı kullandığım başka bir antivirüs programının tespit edemediği bazı trojanları bulabildi, bana başarılı geldi, ürünü denemenizi tavsiye ederim,

Son düzenleme:
Burada bence biraz esnek ve titiz olmak lazım, lakin pardus'a virüs bulaşmıyor diye o ürünü başarılı olarak nitelendiremeyiz, diğer bütün linux dağıtımları gibi pardusa da virus bulaşmaz fakat konu işletim sistemi olunca iyi karar vermek gerekiyor,
şahsen ben BSD ailesini tercih ediyorum, sunucu platformunda OpenBSD ve FreeBSD, masaüstün de pcbsd tercih ediyorum, pcbsd yi masaüstünde şiddetle tavsiye ederim, inledikten sonra zaten fikirleriniz büyük ölçüde değişecektir.
Saygılar

Son düzenleme:
beni bilgiledirdikleri için tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri