Vinç Motoru Bağlantı

Çizim programını yenı kurdum ama acamıyorum, açdıgımda cizmeye çalısacagım

Buyrun, çizim yapmaya çalışdım. Format sonrası henüz, PDF çıktı alamıyorum. Ekran kaydı yaptım.
Lımıt sıvıc, motorun yukarı sarma yönunde olmalıdır.
Buton olarak ne kullanacagınızı bilemedim. Mevcut el kumandlardan birisinimi, yoksa pano uzerındemi kullanacaksın. Gerek butonlara, gerek kontaktörler buton kilitleme kulalnılmıştır.
Koılay gelsin..

Ekli dosyalar

• TAVAN VİNCİ.png
    TAVAN VİNCİ.png
    22.5 KB · Görüntüleme: 201
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Buyrun, çizim yapmaya çalışdım. Format sonrası henüz, PDF çıktı alamıyorum. Ekran kaydı yaptım.
Buton olarak ne kullanacagınızı bilemedim. Mevcut el kumandlardan birisinimi, yoksa pano uzerındemi kullanacaksın. Gerek butonlara, gerek kontaktörler buton kilitleme kulalnılmıştır.
Koılay gelsin..
El kumandasından yani 2 adet vinci 1 adet el kumandasindan calistiricam yanliz kondansatorler el kumandasinin icinde

El kumandasından yani 2 adet vinci 1 adet el kumandasindan calistiricam yanliz kondansatorler el kumandasinin icinde
Tek kumanda olunca, kondansatörlerii motor klemens kutusuna alırsınız. Çünkü, artık kumanda kutusunda yalnız kumanda işlemi,, kontaktörleri çalıstırma olacaktır.

Son düzenleme:

Koılay gelsin..
Ben tek motoru konyaktörle çalıştırmayı denedim ama olmadı kumanda içindeki düzenekten olabilirmi. Öyle ise panaya nasıl alabilirim düzenegi ayrıca motor içinden yalnız 3 kablo çıkıyor

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri