Vijio Citect hk.

kahraman 77

Paylaşımcı üye
Merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak.
tesiste Scada var markası schneider vijio citeck 7.10/1000 bilgisayarımızda bir sorun oluştu bilgisayarımıza format atmamız gerekmekte fakat program elimizde olmadığı için bilgisayara format atamıyoruz bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. programnın dougle anahtarı mevcut.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
tesiste scada var markası schneider vijio citeck 7.10/1000 bilgisayarımızda bir sorun oluştu bilgisayarımıza format atmamız gerekmekte fakat program elimizde olmadığı için bilgisayara format atamıyoruz bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. programnın dougle anahtarı mevcut.
Ben programı geçen sene indirmiştim ancak nereden indirdiğimi hatırlamıyorum kendi sitesinde vardı sanki bide verdiğim siteye bakarsan(pm) oradan bulabilirsin.

tesiste scada var markası schneider vijio citeck 7.10/1000 bilgisayarımızda bir sorun oluştu bilgisayarımıza format atmamız gerekmekte fakat program elimizde olmadığı için bilgisayara format atamıyoruz bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. programnın dougle anahtarı mevcut.

ftp://fileshare.schneider-electric.com.au kopyalayıp adres satırına yapıştırın.
Kullanıcı adı: software
Şifre: l1f3cycl3

Schneider electric'in dosya indirme kısmına girebilirsiniz. Şu an giremedim, şifreyi kabul etmedi. Sanırım bir sıkıntı var.

Aşağıdaki linkte nasıl yapılacağı anlatılmış.
Link

arkadaşım videolarrda izlersen youtubede var konu senin projeyi backup yapman gerekecek .
sonra backup yaptığın dosyayı projeyi kaydet. bilgisyara format atın tabi bu arada scada çalışmayacaktır !!!!!!! eğer önemli imalat var ise ve manuel çalışmıyorsa sistem problem buyuk olacaktır .. sen wijeo citecti başka bir pcye kur sonra scadayı geçici olarak o pcye aktar restore et sonra formatla.
unutmadan lisansı dongle elinde değilmi scadanın. eğer lisansını bilmiyorsan sakın format mormat atma
kolay gelsin . vijeo citect yazılımı ücretsiz lisans ve dongle ücretkli kolay gelsin .

sonuç nedir? çözüldü mü?

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri