Vijeo Citect'te kendi simgemizi nasıl yaparız!!!

fbcuneyt41

Üye
;)merrhaba arkadaşlar Vijeo Citect'te bitmek tükenmek bilmeyen sorunlarla devam ediyorum :)
öğrencilik napalım tırmalamaya devam .
bu Vijeo Citect'te kendi ürünümü yapkam istiyorum fakat bu urun harketlı olması nı istiyorum
belli tag lar ile kontrol saglayıp kullanmak ...
bunla iligili bilgisi olan arkadaşlar simdiden teşekkur edrim ...

örnek bir kapak takma makinası
ürün gelir kapak takılır ve ürün devam eder ...

acilll
!!!!!!!!!

:confused::confused::confused::confused:

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
o dediğin sistem vijeo citectin demolarında olması lazım ama tam emin değilim istersen bi kontrol et.

merhaba arkadaşlar,
Vijeo Citect'te resim ekleyip bunu sayfamın arka planı olarak nasıl kullanabilirim?

Asıl konuya cevap.
:)) bu cizgi film gibi olan uygulama için biraz kasmak gerekli...
Citect kurarsanız Example de mevcut bulabilirsiniz.

- - - Updated - - -
Soru:merhaba arkadaşlar,
Vijeo Citect'te resim ekleyip bunu sayfamın arka planı olarak nasıl kullanabilirim?

Cevap:
öncelikle kendinize bir template oluşturun.
sonra bu template'ı tüm Scada sayfalarınızda yada kullanmak istediğiniz sayfalarda o template'i kullan demelisiniz.

Asıl konuya cevap.
:)) bu cizgi film gibi olan uygulama için biraz kasmak gerekli...
Citect kurarsanız Example de mevcut bulabilirsiniz.

- - - Updated - - -
Soru:merhaba arkadaşlar,

Cevap:
öncelikle kendinize bir template oluşturun.
sonra bu template'ı tüm scada sayfalarınızda yada kullanmak istediğiniz sayfalarda o template'i kullan demelisiniz.

daha basit yolu vardır oda şudur;istediğiniz resimi scada sayfanızın boyutunu aşmamak şartıyla sürükle bırak yöntemiyle yapıştırabilirsiniz ve resmi yapıştırdıktan sonra edit->lock object yaparak resmi kitleyip arka fon olarak kullanabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri