Vijeo Citect ve Rslogix 5000 CPR 20

Arkadaslar "ABCLX" driver ının son versiyonunu citect'in sitesinden indirdim kurdum help dosyasında yazılanları bir bir yaptım ama yine VIJEO CITECT ile RSLOGIX 5000 CPR 20 yi haberleştiremedim. Allah aşkına biri yardım etsin yada konfigurasyon ayarlarının yapıldığı yerlerin ve analog digital tag örnekleri olan screenshot lar

Şimdiden teşekkürler....

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaslar "ABCLX" driver ının son versiyonunu citect'in sitesinden indirdim kurdum help dosyasında yazılanları bir bir yaptım ama yine VIJEO CITECT ile RSLOGIX 5000 CPR 20 yi haberleştiremedim. Allah aşkına biri yardım etsin yada konfigurasyon ayarlarının yapıldığı yerlerin ve analog digital tag örnekleri olan screenshot lar gönderir misiniz? Mail adresim: *******@gmail.com
Şimdiden teşekkürler....
kimse yok mu arkadaslar bilen yaaa :((((

arkadaşım ilgin için teşekkür ederim ama ben siemens sormuyorum Allen Bradley 5000 serisi ile haberleştirmeye çalışıyorum ABCLX driver ile

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri