vije desinger V.6 screen snap shot

merhabalar;
elimde xbt gt5230 ekran ve versiyon 6 vije desinger programı var. benim yapacağım uygulama ekrandaki görüntüyü printerden çıkarmak.yani screen snap shot yapmak.ben alarm history tablosunu printerden çıkarmıştım. ve yaptığımda bi control varyabl atamıştım.plc de (%mw10:=2)
bu kontrol varayabl a 2 yazdırdığım zaman yazıcı print veriyordu.ama scren snap shot yapmamıştım.farklımı acaba bunu yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim..
iyi çalışmalar dileği ile....

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Screen snapshot'u aktif edip control variable değeri ile yazıcıya veya memory kartına gönderebilirsin.

merhabalar;
elimde xbt gt5230 ekran ve versiyon 6 vije desinger programı var. Benim yapacağım uygulama ekrandaki görüntüyü printerden çıkarmak.yani screen snap shot yapmak.ben alarm history tablosunu printerden çıkarmıştım. Ve yaptığımda bi control varyabl atamıştım.plc de (%mw10:=2)
bu kontrol varayabl a 2 yazdırdığım zaman yazıcı print veriyordu.ama scren snap shot yapmamıştım.farklımı acaba bunu yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim..
Iyi çalışmalar dileği ile....

arkadaslar bende hmı855t ye yazıcı baglamak ıstıyorum nasıl yapabılırım yardımcı olursanız cok sevınırım . Tesekkurederım...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri