videodaki çelik kapı sürgüsündeki motor

Araba kapı kilit açma motoru bu 10 lira son resimdeki urun

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sayın veron son resimdeki motor oraya nasıl sığmış yanındaki çıkıntı baya kaba benim tahminim böyle bir motor olabilir
651%20238%2003112919.jpg

Merhaba arkadaşlar aracımın kapı kolu ciddi bir şekilde çizilmiş servise götüreceğim cocuklar sağolsun

Merhaba arkadaşlar aracımın kapı kolu ciddi bir şekilde çizilmiş servise götüreceğim cocuklar sağolsun
size de merhaba, öncelikle büyük geçmiş olsun. sonuçta çocuklar işte, ne yapacakları pek belli olmuyorlar. ne de olsa kanları kaynıyor.
şimdi çizileni ben pek anlayamadım. kapı mı? kolu mu? yoksa kapının kolu mu? eğer kapının kolu ise nasıl çizildi merakımı cezbetti. hani kapının kolunu çizmişse büyük yetenek derim ben. aracınızı servise götüreceğinizi söylemişsiniz; peki biz burada forum olarak size nasıl yardımcı olabiliriz? bize yapabileceğimiz şeyleri söylerseniz memnun oluruz. tekrar geçmiş olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri