Vidalı somun dağıldı

kon_ak

Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar sanırım 1204 vidalı somun temizleme için soktum ve dağıldı geri toplicam ama bilya artıyor 3 plastik var oradan 3 sıra dosuyom her sıraya 12 bilya alıyor 14 _ 15 kadar bilya artıyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

Kardeş onları hep izledim onlar 1605 17 bilya 3 sıra diyor ama benimki 12 bilya alıyor sonrada içinden çıkan kadarı geri almıyor sıkıntı o plastik lerin içine konmiyacak diyor

Vidalı Mil SOMUN SFUR 1204
SFUR Serisi

Ölçü: mm Yük: kgf

Vidalı mil somun SFUR xxxx serisi ve vidalı mil SCR xxxx serisi lineer rulman ile sabitlenen hareketlerde güvenilir tahrik unsurlarından biridir. Bilyalı mil 5mm hatve ve 10mm hatve olmak üzere servo motor, step motor, redüktörlü motor, gibi unsurlarla beraber hareketin tamamlanmasını sağlar. Vidalar ovalama usülü imal edildiğinden 55 HRC seviyesinde yüzey sertliğine sahiptir. Çelik somunlarda her iki tarafta bulunan keçe sayesinde toz dışarıda bırakılır. 4 sıra misket sırası ile yüksek eksenel kuvvet dayanım gücüne sahiptir. Flanşlı seriler flanştan yakalanarak "somun gövdesi" yardımıyla hareketli parçaya sabitlenir. Yüksek devirlerde dahi hassasiyetini kaybetmez uzun ömürlüdür.

1.png

http://www.sermetrulman.com/urun/rsw-tipi-vidali-mil-ve-somun-cesitleri-p-80

Son düzenleme:
Valla bununda okudum garip bı durum burda 4 sıra diyor bende dördüncü sıra yok öbürü her sıra 17 diyor bende 12 alıyor boyutunu olcuyom 1204 le uyuşuyor şaştım arkadaş

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri