Vestel WMU çamaşır makinası

makinanızın arkasındaki etiket de typ -Model karşılıklarını lütfen tam olarak aktarırmısınız .

makinanızın hız kontrol kartında 6.2kohm 5w taş direnc devre dışı kart besleme gerilimi saglanamıyor. watlı direnci degiştirin sistem düzelecektir.Karttaki sag sol rolesinin motor cıkış bacakları fena temaslı olabilir kontrol edin . kartı söküp takarken mutlak işaret koyun cünkü soket bir tek bu kartlarda 2 soketde aynı özelliktedir. DİKKAT...

Son düzenleme:
storm6116 arkadaşım dün size dönecegini söylemiş ben onun vestel servisinde çalışan arkadaşıyım sorun motor fırçaları yada kollektörden kaynaklanmaktadır.

storm6116 arkadaşım dün size dönecegini söylemiş ben onun vestel servisinde çalışan arkadaşıyım sorun motor fırçaları yada kollektörden kaynaklanmaktadır.

Peki bu sorunları nasıl çözebilirim arkadasşım,bilgilendirirsen beni sevinirim_?_

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım sorunu nasıl çözebilecegini servis arkadaşıma motorun kollektör dilimleri çok ince zımpara ile temizlenecek sonrada fırçaları yenilersen düzelecegini söyledi elimden gelen bu kardeşim.ama motoru görmeden de tam olarak kesin konuşamıyor.

Tamam arkadasşım yardımların için çok tşkler,cvp verenden de vermeyende de Allah razı olsun

estagfurullah kardeşim allah bu siteyi kuran ve yönetenlerden de razı olsun onlar olmasaydı sana nasıl msj yazıp soruna cvp yardımcı olurdum. kolaygelsin.:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri