Vestel Nt465 HG No Frost Buzdolabı Arızası

ezen66

Üye
vestel nt 465 no frost buzdolabının bi metal termostat ve devre kesici sigortası arıza yaptı.parçaları sökülürken görmedim parçaları temin ettim ama evapın neresine takacağım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

vestel nt 465 no frost buzdolabının bi metal termostat ve devre kesici sigortası arıza yaptı.parçaları sökülürken görmedim parçaları temin ettim ama evapın neresine takacağım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

ustaya baktırıp, yaptırmaktan vaz mı geçtin?

usta il dışında ondan yardım istedim gördüğüm kadarıyla parçalar soketli yerleride belli ancak evapın nersinde durması lazım

sol üst köşeye kablolar yetişiyorsa sabitle.

arkadslar bu bımetalın olcu aletı ıle kontrolu varmıdır bılen varmı yardım lutfen tesekkurler...

_10 derecenin üstünde 20 dak beklet sonra ölçanahtar gibi dir görevi anahtarı nası ölçüyorsan o da aynı ama - 10 nun üzerinde 20 dak beklek şartıyla sonra elinde 5 dak beklet tekrar ölç cıt diye bir ses dutasan ve devreyi açmışsa sağlamdır

_10 derecenin üstünde 20 dak beklet sonra ölçanahtar gibi dir görevi anahtarı nası ölçüyorsan o da aynı ama - 10 nun üzerinde 20 dak beklek şartıyla sonra elinde 5 dak beklet tekrar ölç cıt diye bir ses dutasan ve devreyi açmışsa sağlamdır

-10°C altında kapalı devre -10°C üzerinde açık devre gösterir

Forum istatistikleri

Konular
128,129
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri